» Ogłoszenia !!! 
» Wyniki aktualne 
» Kadra 
- Pozostałe foty zawodników
» Klasy sportowe 2014 
» Klasy sportowe 2013 
» Ranking Klubów i Trenerów za rok 2014 
» Galeria zdjęć 
» Wyniki w zawodach szkolnych i inne 
- Zawody szkolne
- Inne zawody....
» Rekordy klubu 
» Treningi 
» Wyniki w poszczególnych sezonach 
- Wyniki zawodników Tempa 5 -Sezon 2012
- Sezon 2011 (stadion)
- Sezon 2011 (hala)
- Sezon 2010 (stadion)
- Sezon 2010 (hala)
» Sponsorzy 
» Archiwum 
- Mityng Witaj szkoło Przemyśl
- Obóz zimowy Tomaszów Lubelski 2013
- Zawody Lwów 2013
- Lwów 2012- Memoriał J.Kutenki
- Otwarcie Sezonu Krosno 2013
- Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Jun. Mł. w Spale
- Mistrzostwa Woj.Podkarpackiego Przełąje
- Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli 2013
- Mecz lekkoatletyczy Młodzików- Rzeszów
- Mistrzostwa Młodzików i Mityng
- Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów 2013 plus Mityng
- Mistrzostwa Dzieci Starszych i Mityng
- Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych , Podkarpacka Olimpiada Młodzieży 23.
- Obóz Biała Podlaska
- cd.obóz B.Podlaska
- OTWARCIE STADIONU! orazMiting,III Rzut Młodzików i Mistrzostwa Dzieci Straszych
- Otwarcie Mostu
- Bieg Niepodległości Stalowa Wola
- Mistrzostwa Polski Juniorów
- Złoto Weroniki!!!!
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2012 plus Mityng Rzeszów
- Podsumowanie sezonu 2013
- Mityng Mielec 14-12-2013
- Podsumowanie roku 2013
- Halowe Mist.Jun . Mł. Mielec
- Mityng Warszawa
- Mistrzostwa Polski Jun. i Jun.Mł. Spała 2014
- Obóz Tomaszów Lub.
- Plebiscyt na Sportowca ŻP 2013
- OOM Wrocław
- Podsumowanie sezonu 2012
» Linkownia 
» Mityng Iwano-Frankowsk 2013 
- Zawody Iwano-Frankowsk
» Iwano-Frankowsk 2014 
» Iwanofrankowsk 2015 

 
Wyniki aktualne
Wyniki aktualne

====================================================
11 medali zdobyli zawodnicy UKS Tempa 5 Przemyśl w tym 4 złote 2 srebrne i 5 brązowych ; 2 złota Roksana Ficak dysk i kula /kobiet/ , Srebro Wiktoria Górniak -dysk /kobiet/ , Filip Kostkiewicz - skok wzwyż/mężczyzn/ , Izabella Jabłońska 100 m p.pł / kobiet/ Patrycja Herda -dysk /kobiet/ .
Wśród dzieci medale zdobyli Julia Szczepanik - 600 m ,Mateusz Trojnar -600 m ,brązowy Zuzanna Nizio 600 m ,Rafał Klinger -600 m , Adrian Pempuś 600 m. Gratulujemy!
================================================

Na OOM we Wrocławiu /04-06.08/ zdobyliśmy medal !!!!! GRZEGORZ WÓJCICKI w biegu finałowym na 800 m zdobył BRĄZOWY medal!!!! podopieczny trener Marii Sugier /Tempo 5 Przemyśl/ uzyskał czas 1.56.24 min GRATULUJEMY!!!!!

Pozostali zawodnicy zajęli miejsca;

4 Roksana Ficak - dysk
5. Wiktoria Górniak - dysk
5. Filip Kostkiewicz - skok wzwyż
14. Patryk Babik- 2000 m z przeszkodami


-------------------------------------------------
Marcin Hamielec na Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach uzyskał 11.69 sek i zajął 26 miejsce,a Justyna Strzelec w biegu na 800 m zajęła 16 miejsce z czasem 2.21.51 min, na 400 m z czasem 59.97 sek zajęła 14 miejsce.
Maria Szumada z czasem 7.26.40 min w biegu na 2 km z przesz. zajęła 11 miejsce.
------------------------------------------------
8 MEDALI NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW W LEKKIEJ ATLETYCE W RZESZOWIE /12.06.2016/
Kolejne zdobycze medalowe były udziałem zawodników UKS „Tempo 5” podczas rozegranych 12 czerwca na stadionie Resovii w Rzeszowie Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Lekkiej Atletyce w kategorii juniorów / rocznik 1997 i młodsi/.
5 złotych medali :
Szumada Maria - 1500m / 5,08,00min./
Ficak Roksana - dysk 1kg /34,98m/
Wójcicki Grzegorz - 800m / 1,57,99 min./
Kostkiewicz Filip - wzwyż / 190cm /
Babik Patryk - 2000m z przeszkodami / 6,29,56 min rek. życ./
2 srebrne medale :
Górniak Wiktoria - dysk 1kg / 32,25m/
Hamielec Marcin - 100m / 11,33s w finale - w elim. 11,29s/
1 brązowy medal :
Mielnikiewicz Michał - 2000m z przeszkodami /6,56,98 min/
Pozostałe wyniki przemyskich zawodników:
800m - Strzelec Justyna /2,19,,66min./ , Lech Anita /2,22,22 min. rek. życ./ Bereżnicka Monika /2,25,,40 min./
Herda Patrycja - dysk 0,75kg / 33,11m rek. życ./
Stańko Oliwia - 600m /2,049min./
Strzelec Martyna - 100m /14,35s/ i 200m /29,88s/
Sieczko Adrian - 200m /23,,46s/ i 400m /52,60 s/
Pankiewicz Adrian - oszczep 600g / 34,32m/
Karbowniczyn Hubert - oszczep 700g /31,18m/
----------------------------------------------------------------------------------
28.05 Stalowa Wola - Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Dzieci Starszych /2003 i młodsi/ oraz Podkarpacki Mityng Kwalifikacyjny
3 medale najmłodszych lekkoatletek ;
złoty medal na 300m Adriana Włoch 43,51s rek. życ. /najlepszy wynik na listach krajowych/
srebrny medal na 100 Adriana Włoch 13,19 s /wiatr +2,3/
brązowy medal w skoku w dal Strzelec Martyna 4,54m
Pozostałe wyniki: 4 miejsce Szczepanik Julia /2005! /na 300m /47,17 rek. życ./
5 miejsce Wywrot Natalia w skoku w dal 4,47m
5 miejsce Bagińska Justyna na 100m /13,99s/
6 miejsce Hataś Zuzanna na 100m /14,03s/
7 miejsce Strzelec Martyna na 100m /14,08s/
6 miejsce Bagińska Justyna na 300m /48,89s rek. życ./
6 miejsce Komorowska Laura na 600m /1,55,09 min rek. życ./
Ponadto w Podkarpackim Mityngu Kwalifikacyjnym na uwagę zasługują wyniki:
100m - Hamielec Marcin /97/ - 11,36s , Sieczko Adrian /97/ - 11,74s
Pempuś Magdalena /01/ - 13,26s
200m - Hamielec Marcin - 22,96s /rek. życ./ , Sieczko Adrian - 23,51s
Pempuś Magdalena - 27,34s /rek. życ./ , Wywrot Julia /01/ - 30,30s /rek. życ./
Dysk /1kg/ - Górniak Wiktoria /99/ - 34,01m /rek. życ./ , Ficak Roksana/00/ - 31,07m
Dysk /0,75kg/ - Herda Patrycja /02/ - 30,88m
Wzwyż - Kostkiewicz Filip /99/ - 185cm
---------------------------------------------------------------------------------------------
I rzut Ligi Juniorów 2016 – Rzeszów /22.05/
W bardzo mocnej obsadzie z udziałem zespołów z Lublina , Puław , Zamościa , Kielc , Radomia, Hrubieszowa , Chełma oraz klubów z Podkarpacia 22 maja odbył się I rzut Ligi Juniorów /roczniki 1997 – 000/. Rywalizowano w bardzo dobrych warunkach pogodowych , które sprzyjały uzyskiwaniu dobrych rezultatów.
Wyniki zawodników UKS „Tempo 5” Przemyśl”
100m kobiet - Sura Karolina /98/ 13,33s
Jabłońska Izabella /00/ 13,39s
Gil Patrycja /98/ 13,73s
800m kobiet - Strzelec Justyna /98/ 2,18,67min
Lech Anita /98/ 2,23,21min
Bereżnicka Monika /00/ 2,25,76min rek. życ.
3000m kobiet - Semerko Angelika /99/ 11,06,68 min rek. życ.
Dysk kobiet /1kg/ - Ficak Roksana /00/ 35,30m rek. życ.
Górniak Wiktoria /99/ 32,55m
Oszczep kobiet /500g/ - Wożniak Paulina /00/ - 21,80m
4x100m kobiet
/Gil Patrycja , Strzelec Justyna , Jabłońska Izabella , Sura Karolina/ - 52,50s
200m mężczyzn - Sidor Kamil /99/ - 25,97s
400m mężczyzn - Sieczko Adrian /97/ - 52,75s
800m mężczyzn - Wójcicki Grzegorz /99/ - 1,55,31 min rek. życ.
- Pempuś Bernard /99/ - 2,15,75min
2000 m przeszkody - Babik Patryk /99/ - 6,42,66min rek. życ.
Wzwyż mężczyzn - Kostkiewicz Filip /99/ - 185cm
Dysk mężczyzn /1,75kg/ Rygiel Jakub /98/ - 40,52m rek. życ.
4 x 400m mężczyzn
/Sieczko Adrian , Sidor Kamil , Pempuś Bernard , Babik Patryk/ - 3,40,79 min
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 MEDALI JUNIORÓW MŁODSZYCH
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO JUNIORÓW MŁODSZYCH
ORAZ PODKARPACKI MITYNG KWALIFIKACYJNY
4 złote: Kostkiewicz Filip/99/ - skok wzwyż 190cm
Ficak Roksana /00/ - dysk /1kg/ 34,41m
Wójcicki Grzegorz /99/ - 400m 50,20 rek. życ.
Pempuś Magdalena /01/ - 400m ppł 71,78s rek. życ.
3 srebrne : Górniak Wiktoria /99/ - dysk 33,54m
Jabłońska Izabella /00/ - 100m ppł 17,65s
Bereżnicka Monika /00/ - 800m 2,24,77 rek. życ.
4 brązowe : Ficak Roksana /00/ - kula 10,36m
Babik Patryk /99/ - 800m 2,03,64min. rek. życ.
Wywrot Julia /01/ - 400m ppł 77,96s
Sztafeta 4 x 400m /Babik Patryk , Pempuś Bernard , Sidor Kamil , Wójcicki Grzegorz/ - 3,42,31min.
Pozostałe wyniki naszych zawodników:
Sieczko Adrian/97/ - 100m /11,60s/, 400m /52,6s / , 200m/23,58s/
Hamielec Marcin /97/ - 100m /11,34s/
Jabłońska Izabella - 200m /28,29s/
Kostkiewicz Filip - kula /11,05m/
Szumada Maria/97/ - 2km przeszkody /7,44, 19min./
Pempuś Bernard / - 1500m /4,51,63min. /
Herda Patrycja /02/ - /dysk 0,75kg/ 31,09m
Sztafeta 4 x 100m dziewcząt Wywrot Julia , Pempuś Magdalena , Jabłońska Izabella , Osada Gabriela - 53,54s
------------------------------------------------------------------

58 Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej atletyce 8 maja 2016
*******************************************************************
8 medali zdobyli lekkoatleci UKS "Tempo 5 " 8 maja podczas 58 edycji Mistrzostw Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce.
Złote : Kostkiewicz Filip w skoku wzwyż /185 cm/ , Ficak Roksana w rzucie dyskiem /1kg - 34,77m rek. życ./ , Włoch Adriana w biegu na 600m dzieci /1,45,97min - rek. życ../
Srebrne : Górniak Wiktoria w rzucie dyskiem / 1 kg - 32,79m/
Brązowe : Hamielec Marcin w biegu na 100m /11,46s/ , Wójcicki Grzegorz w biegu na 400m /50,92s - rek. życ./
Sztafety szwedzkie dziewcząt /100m + 200m+300m+400m/ w składzie :
Jabłońska Izabella , Sura Karolina , Lech Anita , Strzelec Justyna /2,26,05/
i chłopców w składzie - Babik Patryk , Hamielec Marcin , Sieczko Adrian , Wójcicki Grzegorz /2,04,84 min/

----------------------------------------------------------------------------------------------------
19.03.2016
Na odbywających się dziś MP w Biegach Przełajowych w Żaganiu Maria Szumada w biegu na 2000 m wśród juniorów zajęła 19 miejsce i zdobyła 1 pkt. w tej samej kategorii Justyna Strzelec była 34 , a Anita Lech zajęła 38 miejsce.Natomiast w biegu juniorek młodszych na 3000 m Angelika Semerko zajęła 41 miejsce.
Na 3000 m wśród juniorów młodszych Patryk Babik zajął 7 miejsce i zdobył 4 pkt , a Grzegorz Wójcicki był 21 i 2 pkt, a w juniorach na 3000 m Michał Mielnikiewicz był 53.
===========================================================
Podsumowując Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale gratulujemy przede wszystkim Filipowi Kostkiewiczowi brązowego medalu oraz pozostałym zawodnikom dobrych rezultatów, gratulujemy również trenerowi Filipa Robertowi Szkółce, a także Marii Sugier trenerce pozostałych zawodników. Miejsca naszych zawodników:
3-Filip Kostkiewicz \99\ skok wzwyż-195 cm rek.życiowy
7-Grzegorz Wójcicki \99\ 600m-1.23.30 min rek.życiowy
13-Karolina Sura \98\ 200m-27.07 sek rek.życiowy
17-Izabella Jabłońska \00\ 60m-8.48 sek rek.życiowy
18-Adrian Sieczko \97\ 400m-51.88 sek rek.życiowy
18-Angelika Semerko \99\ 2000m-7.02.45 min -rek.życiowy
22-Marcin Hamielec \97\ 60m-7.42 sek.

================================================
Na rozgrywanych 9.01.2016 Halowych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Juniorów Młodszych/ 99-00/ w Mielcu zawodnicy Tempa 5 Przemyśl zdobyli 3 medale...po jednym z każdego kruszcu.
Złoty medal zdobył Filip Kostkiewicz/99/w skoku wzwyż , srebrny medal zdobył Grzegorz Wójcicki/99/w biegu na 600 m, a brązowy Izabella Jabłońska w biegu na 60 m p.pł. .Gratulujemy!
========================================================
W dniu 20 .12. 2015 r. zawodnicy UKS TEMPO 5 PRZEMYŚL byli na halowych zawodach tzw. "FESTIWALU BIEGÓW" we LWOWIE rocznik 1996-2003 w których udział biorą zawodnicy z klubów całej Ukrainy - konkurencja jest bardzo mocna.
Z zawodów we LWOWIE klub UKS TEMPO 5 przywiózł 2 medale oraz kilka wysokich pozycji ;
- srebrny medal wywalczyła Maria Szumada/98/ w biegu na 1 milę/1069 m/
- brązowy Izabella Jabłońska/00/ w biegu na 60 m przez płotki
********************************************************************
Ranking klubowy za rok 2015

Juniorki /najlepszy wynik wg. punktacji z ligi juniorów/

1.Strzelec Justyna /127pkt/ , 2. Szumada Maria /125pkt/ , 3. Lech Anita /117pkt/ , 4.Gil Patrycja /104pkt/ , 5. Górniak Wiktoria /104pkt/ , Sura Karolina /103pkt/
w przypadku 4 i 5 miejsca wyższe miejsce Gil P. za udział w OOM

Juniorzy :
1.Rygiel Jakub /128pkt/ , 2. Hamielec Marcin /126 pkt/ , 3. Kostkiewicz Filip /120pkt/ , 4. Wójcicki Grzegorz /114pkt/ , 5. Walc Natan /108pkt/ , 6. Sieczko Adrian /107pkt/

Młodzicy i młodziczki /wg. tabel z ligi młodzików/

1. Ficak Roksana /181pkt/ , 2.Pempuś Magdalena /139pkt/ , 3. Herda Patrycja /133pkt/ , 4. Jabłońska Izabella /129pkt/ , 5. Olejko Magdalena /111pkt/ , Pecuras Damian /110pkt/

Wyróżnienia za najwyższe osiągnięcia w roku 2015

Strzelec Justyna - 5 miejsce w biegu na 800m / Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych/
Szumada Maria - 5 miejsce w biegu na 2000m z przeszkodami /Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych/
Ficak Roksana - 4 miejsce w rzucie dyskiem /Mistrzostwa Polski Młodzików/
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Na Mistrzostwach Polski Młodzików odbywających się Radomiu 26-27.09.20115 r. w biegu na 300 m Magdalena Pempuś /trener Maria Sugier/zajęła 22 miejsce z czasem 43.45 sek . REKORD ŻYCIOWY !!!GRATULUJEMY!!!

================================================
Na Mistrzostwach Polski Młodzików odbywających się Radomiu 26-27.09.20115 r. Roksana Ficak/trener Marek Radochoński/ w kuli 3 kg zajęła 15 miejsce z wynikiem 9.99 m.GRATULUJEMY!!!
========================================================
Na odbywających się w Radomiu Mistrzostwach Polski Młodzików 26-27.09.205 r. Izabella Jabłońska /trener Maria Sugier / w biegu na 300 m p.pł. zajęła 20 miejsce z czasem 49.48 sek. -REKORD ŻYCIOWY ! GRATULUJEMY!
====================================================
Na odbywających się w Radomiu Mistrzostwach Polski Młodzików 26-27.09.205 r. Roksana Ficak /trener Marek Radochoński/w dysku 0.75 zajęła 4 miejsce z wynikiem 36.05 m .GRATULUJEMY!!!

===========================================
4 medale naszych młodzików /roczniki 2000-2001/ podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Rzeszowie.
złoty - Ficak Roksana w kuli /3kg/ wynikiem 11,11m /rek. życ./
złoty - Ficak Roksana w dysku /0,75kg/ wynikiem 40,24m /rek. życ./
brązowy - Jabłońska Izabella na 300mppł wynikiem 50,26s
brązowy - Pempuś Magdalena na 300m wynikiem 43,94s /rek. życ./
Ponadto na wyróżnienie zasługują nowe rekordy życiowe Filipa Kostkiewicza w skoku wzwyż - 192cm oraz Marii Szumady w biegu na 1500m - 4,52,80min.
========================================
Na 32. Młodzieżowych Mistrzostwach Polski
BIAŁYSTOK, 05-06 września 2015 nasz zawodnik Piotr Koralewicz w rzucie oszczepem zajął z rezultatem 57.70 m 8 miejsce. Gratulujemy!
A nasza była zawodniczka Weronika Wyka /obecnie AZS AWF Warszawa/ na 400 m zajęła 7 miejsce z czasem 56.58 sek. Gratulacje!
===========================================
PODSUMOWANIE
XXI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W ŁODZI
Stadion łódzkiego AZS-u gościł w dniach 5-7 sierpnia najlepszych lekkoatletów z rocznika 98/99 podczas XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży . Zawody w których brało udział ponad 800 zawodników w tym uczestnicy niedawno zakończonych Mistrzostw Świata oraz Europy potwierdziły wysoki poziom sportowy młodych adeptów królowej sportu. Rywalizację utrudniała upalna pogoda, która jednak nie wpłynęła znacząco na poziom rywalizacji. Pobito kilka rekordów Polski i wiele „życiówek”. W każdej konkurencji rywalizowało 24 najlepszych zawodników, z rankingu krajowego, a wśród nich liczna dziesięcio-osobowa ekipa przemyskiego „Tempa 5”.Nasi zawodnicy potwierdzili przynależność do czołówki krajowej plasując się na następujących pozycjach.
5 miejsce zajęła w biegu na 2km z przeszkodami Szumada Maria/trener Sugier Maria/ z nowym rekordem życiowym – 7,22,19min
Strzelec Justyna/trener Sugier Maria/, w biegu eliminacyjnym zajęła 2 lokatę premiowaną awansem do najlepszej ósemki a w finale po emocjonującym biegu uplasowała się na wysokim 5 miejscu z czasem 2,16,44min.
8 miejsce „wybiegały” dziewczęta w sztafecie 4 x 400m -Gil Patrycja, Sura Karolina, Lech Anita, Strzelec Justyna-4,03,82min/tr. Sugier Maria/
W skoku wzwyż 16 miejsce zajął Kostkiewicz Filip /185cm/ a 19 miejsce Walc Natan /175cm/ - trener Szkółka Robert}
16 miejsce zajął Rygiel Jakub w rzucie dyskiem wynikiem 45,43m/trener Radochoński Marek/
17 miejsce z rek. życ. na 800m /1,58,46min/ zajął Wójcicki Grzegorz -/trener Sugier Maria/
18 miejsce wywalczyła sztafeta 4 x 400m chłopców /3,34,80min/ w składzie Sidor Kamil, Zacharko Krzysztof, Reszka Rafał, Wójcicki Grzegorz /trener Sugier Maria/
20 miejsce było udziałem Lech Anity w biegu na 400m/61,02s/ - trener Sugier Maria
22 miejsce zajął na 2km z przeszkodami z czasem 7,03,71min Mielnikiewicz Michał-/trener Mielnikiewicz Lucjan/
W punktacji klubowej UKS „Tempo 5” z 27 pkt został sklasyfikowany na 31 miejscu wśród 226 klubów startujących w Olimpiadzie
===========================================

Wyniki z 20 czerwca 2015 r
100 m kobiet
Izabella Jabłońska /00/ 13.39 sek -rekord życiowy
Gabriela Osada /01/ 14.21 sek
200 m kobiet
Izabella Jabłońska /00/ 27.73 sek
Gabriela Osada /01/ 29.40 sek
400 m kobiet
Justyna Strzelec/98/ 59.02 sek
Anita Lech/98/ 60.69 sek
Patrycja Gil/98/ 61.31 sek
Magdalena Pempuś /01/68.66 sek
Karolina Gawilik /99/ 69.41 sek
Julia Wywrot /01/ 69.80 sek
1500 m kobiet
Angelika Semerko 5.25.43 sek
2000 m z przeszkodami
Maria Szumada/98/ 7.22.79 min rekord życiowy
400 m p.pł.
Karolina Sura /98/ 72.20 sek
100 m mężczyzn
Adrian Sieczko /97/ 11.55 sek rekord życiowy
400 m mężczyzn
Krzysztof Zacharko /99/ 53.79 sek
Kamil Sidor /99/54.82 sek
800 m mężczyzn
Grzegorz Wójcicki /99/2.03.40 min
Adrian Sieczko /97/2.08.91 sek
1500 m mężczyzn
Rafał Reszka/99/ 4.31.72 sek
==================================


Wyniki zawodników Tempa 5 Przemyśl z zawodów które odbyły się 1.05.2015 r. w Stalowej Woli
100 m
Karolina Sura 13.64 sek
Gabriela Osada 14.33 sek
300 m
Gabriela Osada 48.95 sek
400 m
Justyna Strzelec 60.51 sek
Karolina Sura 62.15 sek
Anita Lech 62.83 sek
600 m
Magdalena Pempuś 1.51.31 min
Monika Bereźnicka 1.54.32 min
Julia Wywrot 1.53.90 min
Adriana Włoch 2.01.89 min
1000 m
Maria Szumada 3.08.40 min
skok wzwyż
Kinga Lew 1.45 m
Kula 3 kg
Roksana Ficak 10.63 m
Dysk 0.75 kg
Roksana Ficak 35.79 m
Patrycja Herda 24.72 m
Dysk 1 kg
Weronika Górniak 26.18 m
===============================
100 m
Marcin Hamielec 11.73 sek
400 m
Grzegorz Wójcicki 54.00 sek
Adrian Sieczko 54.69 sek
Kamil Sidor 55.12 sek
600 m
Remigiusz Pempuś 1.44.05 min
2000 m
Michał Mielnikiewicz 6.14.20 min
Rafał Reszka 6.17.21 min
Skok wzwyż
Filip Kostkiewicz 1.85 m
Natan Walc 1.85 m
Dysk 2 kg
Piotr Koralewicz 41.00 m
Sztafeta szwedzka 2.07.09 min
=======================================================
Na MMMłodzików w Biegach Przełajowych które odbyły się 28.03. 2015 w Krakowie bardzo dobrze spisała się Magdalena Pempuś w biegu na 1500 m z czasem 4.59 min zdobyła brązowy medal.
Pozostali zawodnicy też spisali się dobrze.
Łącznie Tempo 5 Przemyśl zajęło 4 miejsce w klasyfikacji klubowej z 7 ptk . Gratulujemy !
Oto rezultaty pozostałych zawodników ;
1500 m
9 m. -Natalia Pankiewicz 5.13 min
16 m - Julia Wywrot 5.35 min
2500 m
7 m. -Monika Bereźnicka 9.54 min
2000 m
8 m -Jakub Mierzwa 6.54 min
12 m -Remigiusz Pempuś 7.12 min

================================================
WYNIKI Z POSZCZEGÓLNYCH ZAWODÓW MOŻNA RÓWNIEŻ ŚLEDZIĆ NA STRONIE PZLA http://www.pozla.pl/0_aktualnosci.html
=================================================

Halowe Mistrzostwa Juniorów Mł. Mielec 17.01.2015 wyniki medalistów ...pozostałe wyniki można przeczytać http://www.pozla.pl/0_aktualnosci.html
4 złote ; Strzelec Justyna - 600m /1,51,46min/ , Szumada Maria - 1000m /3,28,07min/ , Lew Kinga - wzwyż /155cm/ , Kostkiewicz Filip - wzwyż /180cm/
3 srebrne ; Wójcicki Grzegorz - 600m /1,37,43min/ , Mielnikiewicz Michał - 1000m /3,06,56min/ , Walc Natan - wzwyż /170cm/
2 brązowe ; Strzelec Justyna - 300m /49,55sek/ , Bielech Mateusz - 1000m /3,09,41min/
===================================================

======================================================

Wyniki Halowych Mistrzostw Młodzików Województwa Podkarpackiego z dnia 10.01.2015 w linku.... http://www.pozla.pl/0_aktualnosci.html

=======================================================
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Małopolski Miting LA.
KRAKÓW, 13 września 2014


http://www.mzla.pzla.pl/wyniki2014/Kom-2014-09-13-Krakow-MMM-LA-org.pdf

==========================================
Wyniki z czwórmeczu młodzików w Krakowie 4.05.2014;

http://www.pozla.pl/pliki_exel/komunikaty%202014/04.05.2014%20krakow.pdf
=================================================
Wyniki z Mistrzostw Stalowej Woli 1.05.2014 r.

100 m

Izabella Jabłońska 13.53 sek

300 m

Izabella Jabłońska 45.26 sek

400 m

Justyna Strzelec 60.52 sek
Ewa Kopczak 62.27 sek
Karolina Sura 63.09 sek
Patrycja Gil 64.30 sek
Angelika Sieczko 71.30 sek

600 m
Anita Lech 1.43.83
Angelika Semerko 1.51.56 min
Magdalena Pempuś 1.54 .73 min
Monika Bereźnicka 1.55.60 min
Natalia Pankiewicz 2.04.47 min

1000 m

Maria Szumada 3.07. 87 min

Skok wzwyż

Patrycja Kazienko 1.55 m
Kinga Lew 1.50 m

Kula 3 kg

Roksana Ficak 9.09 m
Paulina Buksa 7.17 m
Patrycja Herda 5.00 m

Dysk 0.75

Wiktoria Górniak 31.31 m
Roksana Ficak 27.94 m
Paulina Buksa 21.31 m
Patrycja Herda 17.01 m

Dysk 1 kg

Klaudia Puzacz 26.04 m

Chód 3 km

Sandra Lichota 18.53.78 min

100 m

Dawid Dutkowski 13.94 m

400 m

Adrian Sieczko 55.06 m

600 m

Kamil Sidor 1.32.31 m
Rafał Reszka 1.35.15 min
Remigiusz Pempuś 1,57,99 min

1000 m

Bernard Pempuś 3.22.72 m
2 km

Michał Mielnikiewicz 6.16.11 min

W dal

Miłosz Cieślik 5.93 m
Natan Walc 5.41 m

Skok wzwyż

Miłosz Cieślik 1.85 m
Natan Walc 1.80 m
Filip Kostkiewicz 1.70 m

Kula 5 kg

Jakub Rygiel 9.39 m

Dysk 1 kg

Aleksy Iwanicki 29.11 m

Dysk 1.5 kg

Jakub Rygiel 38.89 m

Dysk 1.75 m
Piotr Koralewicz 48.88 m
.--------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki zawodników Tempa 5 w Krośnie 26.04:

300 m kobiet
Klaudia Stańko 46.14 sek
Magdalena Pempuś 49.98 sek

600 m
Monika Bereźnicka 1.56.69 min

1000 m

Anita Lech 3.16,71 min
Angelika Semerko 3.25.90 min

kula 3 kg
Paula Buksa 8.86 m
Roxana Ficak 8.18 m
Wiktoria Górniak 8.06 m

Dysk 0.75

Wiktoria Górniak 30.55 m
Roxana Ficak 25.31 m
Paula Buksa 22.25 m
Patrycja Herda 18.03 m

Dysk 1 kg

Klaudia Puzacz 30. 53 m

100 m mężczyźni

Marcin Hamielec 11.78 sek
Jakub Wilk 12.59 sek
Kamil Sidor 13.01 sek
Dawid Dutkowski 14.39 sek

300 m

Marcin Hamielec 37.75 sek
Jakub Wilk 38.15 sek
Kamil Sidor 40.38 sek
Bernard Pempuś 47.40 sek
Remigusz Pemuś 52.46 sek

600 m

Adrian Sieczko 1.32.30 sek

1000 m

Michał Mielnikiewicz 2.46.19 min
Rafał Reszka 3.01.25 min

w dal
Miłosz Cieślik 5.98 m

wzwyż

Natan Walc 1.80 m
Miłosz Cieślik 1.80 m
Filip Kostkiewicz 1.65 m

kula 5 kg

Jakub Rygiel 9.14 m

oszczep 800

Krzysztof Herda 49.89 m

Dysk 1 kg

Aleksy Iwanicki 29.33 m

Dysk 1.5

Jakub Rygiel 36.54 m


===================================
Na rozegranych wczoraj Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Juniorów i Juniorów Mł. które odbyły się w KOŁCZEWO K.MIĘDZYZDROJÓW wystartowało 3 zawodników UKS Tempo 5 Przemyśl .
Oto rezultaty;

2 km juniorki młodsze

24 miejsce Maria Szumada czas 07:18 min
53 miejsce Anita Lech czas 07:47 min

W juniorach młodszych na 3 km wystartował także Michał Mielnikiewicz , który nie ukończył biegu z powodu kontuzji.

==================================================
Na Mistrzostwach Województwa w przełajach które odbyły się w Stalowej Woli zawodnicy Tempa 5 zajęli następujące pozycje;

1 km Dz.St. dziewczyny

5 . Magdalena Pempuś
12. Julia Wywrot
13. Aleksandra Kawecka

1 km dz. st. chłopcy

5. Sebastian Kowalczyk
10.Remigiusz Pempuś

1.5 km młodziczki

11. Monika Bereżnicka

2 km młodziki

5. Rafał Reszka
14 . Kamil Sidor
18. Bernard Pempuś

2 km juniorki młodsze

4 . Maria Szumada
14. Anita Lech
15. Angelika Sieczko
19. Patrycja Gil

3 km juniorów młodszych

15.Adrian Sieczko


--------------------------------------------------------------------------------
Na rozegranych 7.12.2013 w Mielcu Halowych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Dzieci Starszych w lekkiej atletyce zawodniczka Tempa 5 Przemyśl Izabella Jabłońska zdobyła brązowy medal w biegu na 60 m z czasem 8.68 sek , natomiast w biegu na 300 m uplasowała się na 4 pozycji.

--------------------------------------------------------------------------------
Na odbywających się Halowych Mistrzostwach Jun. i Jun. Mł. w Spale w dniach 24/26 .01.2014 nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca ;

4. Alicja Gwiazda chód 3 km - czas 15.54,49 min
10 .Patrycja Kazienko skok wzwyż - 1.55 m
10.Karolina Sura 200 m czas 27.25 sek
10.Piotr Koralewicz kula 6 kg- 13.80 m
15.Justyna Strzelec 600 m czas 1.43.20 sek
17.Marcin Hamielec 60 m czas 7.40 sek.
18.Maria Szumada 1000 m czas 3.14.56 min

=================================
Wyniki z MP Młodzików Radom 28-29.09.2013

5 miejsce Karolina Sura 4-bój 2083 ptk
6 miejsce Justyna Strzelec 600 m 1.39.96 min
8 miejsce Klaudia Puzacz dysk 0.75 kg 32.69 m
12 miejsce Patrycja Kazienko skok wzwyż 1.55 m
14 miejsce Sandra Lichota chód 3 km 19.20,76 min
14 miejsce Jakub Rygiel dysk 1 kg 37.21 m
27 miejsce Angelika Semerko 1000 m 3.14,43 min
29 miejsce Maria Szumada 1000 m 3.15,08 min
NM Natan Walc skok wzwyż
-----------------------------------------------------------------------------------

Wyniki MMM Mielec 15.09.2013, wyniki z Mityngu


100 m

Izabella Jabłońska(00) 13.75 sek

200 m

Izabella Jabłońska(00) 28.21 sek
Ewa Kopczak (97)28.79 sek
Klaudia Stańko(97) 29.04 sek
Agnieszka Chruszcz (97)30.25 sek

800 m

Weronika Wyka(94) 2.14.18 min

100 m M

Marcin Hamielec (97) 11.75 sek

200 m

Marcin Hamielec (97) 24.05 sek

800 m

Adrian Sieczko (97) 2.11.17 sek

kula 5 kg

Michał Michta (97)13.35 m

Krzysztof Herda (97) 10.8 m



--------------------------------------------------------------------
100 m Dz

Karolina Sura 13.32 sek

600 m

Justyna Strzelec 1.39.38 min -Awans na MPM
Patrycja Gil 1.52.07 min
Angelika Sieczko 1.53.78 min
1000 m

Angelika Semerko 3.11.87 sek - Awans na MPM
Maria Szumada 3.12.42 min
Anita Lech 3.20,74 min

110 m p.pł.

Katarzyna Bąk 18.56 sek

300 m p.pł.

Katarzyna Bąk 55.00 sek

skok wzwyż

Patrycja Kazienko 1.55 m
Kinga Lew 1.50 m

kula 3 kg

Klaudia Puzacz 9.71 m

Dysk 3 kg

Klaudia Puzacz 34.67 m Awans na MPM
Wiktoria Górniak 20.16 m

Chód 3 kg

Sandra Lichota 18.07.01 min

100 m Ch

Kamil Hendzel 12.22 sek
Jakub Szabaga 12.66 sek

300 m

Kamil Sidor 41.12 sek

1000 m
Rafał Reszka 3.01.12 min

2000 m

Michał Mielnikiewicz 6.25 ,32 min

skok w dal

Natan Walc 5.45 m

Skok wzwyż

Natan Walc 1.65 m Awans na MPM
Kacper Lasek 160 m
Grzegorz Racibor 1.55 m

Kula 5 kg

Jakub Rygiel 8.82 m
Patryk Szal 8.43 m

Dysk

Jakub Rygiel 40.53 Awans na MPM
Aleksy Iwanicki 31.03 m

oszczep 600

Patryk Szal 39.03 m

sztafeta 4x100

Hendzel/Lasel/Szabaga/Sidor 48.52 sek
=======================================================




Wyniki zawodników Tempo 5 Przemyśl z III rzutu Młodzików i Mityngu Rzeszów 8.09.2013

100 m K
Kinga Pętkowska (95) 13.45 s
Justyna Strzelec (98) 14.00 s
Izabella Jabłońska (00) 14.06 s
Patrycja Gil (98) 14.54 s
Agnieszka Chruszcz (97) 15.02 s

200 m K

Kinga Pętkowska (95) 28.03 s
Agnieszka Chruszcz (97) 30.65 s

300 m

Justyna Strzelec (98) 43.89 s
Patrycja Gil (98) 45.95 s
Izabella Jabłońska (00) 46.12 s
Wiktoria Górniak (99) 46.65 s

400 m K
Katarzyna Kordys (95) 63.82 s

Czwórbój Kobiet

Karolina Sura (98)
skok w dal 4.85 m
P.Pł 100 -16.89 s
600 m- 1.48.11 min
kula -8.29 m

łącznie 2103 ptk

600 m K
Anita Lech (98)1.47,96 min
Maria Szumada(98) 1.48.02 min
Angelika Semerko(99) 1.52,50 min
Angelika Sieczko(98) 1.54,50 min

800 m K
Klaudia Stańko(97) 2.37,00 min

110 m p.pł
Katarzyna Bąk (98) 18.44 s

300 m p.pł.
Katarzyna Bąk (98) 54.64 s

skok wzwyż

Patrycja Kazienko(98) 1.50 m
Kinga Lew (98) 1.45 m

Kula 3 kg
Klaudia Puzacz(98) 9.91 m

Dysk 0.75

Klaudia Puzacz (98) 33.38 m
Wiktoria Górniak (99) 24,61 m

===========================================

100 m M

Marcin Hamielec (97) 12.02 s
Mikołaj Sobiegraj (98) 12.31 s
Kamil Hendzel (98)12.61 s
Adrian Kurasz (00) 13.68 s

200 m M

Marcin Hamielec (97) 24,30 s

300 m

Kamil Sidor (99) 41.62 s
Michał Mielnikiewicz (98) 42.41 s

600 m

Michał Mielnikiewicz (98) 1.35,52 min

1500 m M

Paweł Chabko (95)4.04,68 min

Skok w dal

Natan Walc (99) 5.48 m
Adrian Kurasz (00) 4.90 m

skok wzwyż

Natan Walc(99) 1.65 m
Grzegorz Racibor(98) 1.60 m
Kacper Lasek (98) 1.55 m

Kula 5 kg

Jakub Rygiel(98) 9.18 m
Patryk Szal (98) 7.96 m

dysk 1 kg

Jakub Rygiel (98) 33.99 m
Aleksy Iwanicki (99) 23.72 m

oszczep 600

Patryk Szal (98) 36.41 m

oszczep 700

Krzysztof Herda (97) 49.67 m

4x100 m

Lasek K. 98 Hendzel K.98
Sidor K. 98 Sobiegraj M. 98
czas 48.95 s

=================================================

Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych , Podkarpacka Olimpiada Młodzieży 23.06.2013 Rzeszów

100 m
Kinga Pętkowska(95) 13.05 sek

200 m
Weronika Wyka (94) 25.98 sek
Kinga Pętkowska (95) 27.04 sek
Agnieszka Chruszcz (97)28.88 sek
Klaudia Stańko (97)28.97 sek

400 m

Justyna Strzelec (98) 60.63 sek

600 m

Anita Lech (98)1.49.44 sek

800 m
Angelika Semerko (99) 2.30.91 sek

100 m p.pł.

Katarzyna Bąk (98) 17.70 sek

400 m p.pł.

Weronika Wyka(94) 62.32 sek
Katarzyna Kordys (95) 68.17 sek

Skok w dal

Karolina Sura (98) 4.76 m
Kinga Lew (98) 3.86 m

Skok w wzwyż

Kinga Lew (98) 1.45 m

Kula 3
Klaudia Puzacz (98) 10.37 m
Karolina Sura (98) 8.78 m

Kula 4

Klaudia Puzacz (98) 8.59 m

Dysk 5

Klaudia Puzacz (98) 28.05 m
Joanna Szworak (97) 22.82 m

Chód 5 km

Alicja Gwiazda (96) 27.45 ,77 min

100 m

Marcin Hamielec(97) 11.79 sek

400 m

Jakub Wilk (96) 53.29 sek
Rafał Tarnawski 55.53 sek

600 m

Michał Mielnikiewicz(98) 1.33.99 min
Rafał Reszka (99) 1.40.20 min

skok wzwyż

Grzegorz Racibor (98) 1.65 m

Kula 5

Michał Micht (97) 13.62 m

Dysk 1 kg

Jakub Rygiel (98) 40.17 m

Dysk 1.75 kg

Piotr Koralewicz (95) 42.16 m

Oszczep 600
Patryk Szal (98) 37.86 m

Oszczep 700

Krzysztof Herda (97) 48.85 m
Patryk Szal (98) 37.12 m
Damian Sieczko (97) 29.05 m
Jakub Rygiel (98) 28.66 m

Oszczep 800

Piotr Koralewicz (95) 53.20 m

Młot 5 kg

Michał Michta (97) 25.19 m
--------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrzostwa dzieci Starszych 2013 Podkarpackie

100 m
1 m Izabella Jabłońska 13.60 s r.życ.
14 m Magdalena Pempuś 14.93 s
300 m
1 m Izabella Jabłońska 45.49 s
3 m Martyna Chrobak 47.53 s
6 m Magdalena Pempuś 51.89 s

Chłopcy

100 m

15 m Remigiusz Pempuś 16.00 s

2 złote medale Izabelli Jabłońskiej na 300 i na 100 m
i jeden brązowy na 300 m Martyny Chrobak w Mistrzostwach Dzieci Starszych 2013




------------------------------------------------------------------------
Wyniki Mityng Stalowa Wola

100 m K
Weronika Wyka 12.79 s
Karolina Sura 12.97s wiatr +3.4 m/s
Justyna Strzelec 13.44s wiatr +3.4 m/s
Klaudia Stańko 13.87 s
Wiktoria Górniak 14.32 s
200 m
Justyna Strzelec 27.29 s
Karolina Sura 27.38 s
Klaudia Stańko 28.43 s
Agnieszka Chruszcz 28.88 s
Angelika Sieczko 31.13 s
800 m

Maria Szumada 2.28.48 min
100 m p.pł.
Katarzyna Bąk 19.85 s
400 m p.pł.
Weronika Wyka 61.39 s
Katarzyna Kordys 66.75 s
Kula 3
Klaudia Puzacz 10.79 m
Dysk 1
Joanna Szworak 22.19 m
Dysk 0.75
Klaudia Puzacz 37.26 m
Karolina Piechowicz 26.98 m

100 m M
Marcin Hamielec 11.86 s
Jakub Szabaga 12.69 s
200 m M
Marcin Hamielec 24.39s
400 m M
Adrian Sieczko 56.31 s
800 m
Michał Mielnikiewicz 2.11.36 min
Skok wzwyż
Grzegorz Racibor 1.60 m
Kula 5
Jakub Rygiel 9.26 m
Dysk 1
Jakub Rygiel 40.56 m



===============================================
Liga Juniorów 19.05

100 m

Kinga Pętkowska 13.40 s
Karolina Sura 14.07 s

200 m

Klaudia Stańko 29.04 s
Agnieszka Chruszcz 29.52 s
Katarzyna Bąk 30.28 s

400 m p.pł

Weronika Wyka 62.57 s
Katarzyna Kordys 69.75 s

skok wzwyz

Paulina Kopacz 1.45 m
Natalia Porębska 1.40 m

Oszczep 500 g
Karolina Piechowicz 24.97 m

Chód 5 km

Alicja Gwiazda 28.16,79 min

Sztafeta 4x100

Pętkowska /Strzelec/Bąk/Sura 52.72 s

Sztafeta 4x400

Kordys/Stańko/Strzelec/Wyka


100 m Mężczyzn

Lech Podhalicz 11.12 s
Marcin Hamielec 12.19 s
Kamil Hendzel 12.68 s

200 m
Lech Podhalicz 22.43 s
Piotr Kukurski 24.83 s

400 m

Jakub Wilk 53.59 s
Wojciech Kozioł 55.85 s

2 km z przesz.

Paweł Chabko 6.17,68 min

Kula 6

Michał Michta 13.50 m

Dysk 1.5

Karol Tryksza 29.21 m

Oszczep 700

Krzysztof Herda 45.65 m

Oszczep 800
Piotr Koralewicz 58.13 m

4x100

Hendzel/Kida/Hamielec/ Podhalicz 45.26 s

4x400

Kukurski/Mielnikiewicz/Kozioł/Wilk 3.52.29 min

=============================



Wyniki Rzeszów 12.05 - Czwórmecz jun. mł

100 m

Klaudia Stańko 13.91 sek

200 m

Weronika Wyka 25.63 sek
Klaudia Stańko 28.37 sek
Agnieszka Chruszcz 29.42 sek
Katarzyna Bąk 29.98 sek

400 m
Kinga Pętkowska 64.21 sek

100 m p.pł.
Katarzyna Bąk 18.83 sek

400 m p.pł.

WERONIKA WYKA 62.49 sek - I klasa sportowa
Katarzyna Kordys 67.92 sek

Skok wzwyż

Paulina Kopacz 1.45 m
Kinga Lew 1.35 m

Kula 3 kg

Klaudia Puzacz 9.00 m

Dysk 0.75 kg
Klaudia Puzacz 29.60 m

Dysk 1 kg

Karolina Piechowicz 21.71 m

Oszczep 500 g

Karolina Piechowicz 28.44 m

Mężczyźni:

100 m
Lech Podchalicz 11.14 sek
Marcin Hamielec 11.86 sek
Piotr Kukurski 12.25 sek
200 m
Lech Podhalicz 22.62 sek
Marcin Hamielec 24.50 sek
Piotr Kukurski 24.68 sek
Kamil Hendzel 25.64 sek

400 m

Jakub Wilk 53.81 sek

800 m

Michał Mielnikiewicz 2.15.82 min
Adrian Sieczko 2.19.11 min

1500 m

Paweł Chabko 4.11.38 min

Kula 5 kg
Michał Michta 13.37 m

Kula 7,26 kg

Dubik Jakub 12.01 m

Dysk 1 kg

Jakub Rygiel 38.16 m

Oszczep 600 g

Patryk Szal 47.44 m

Oszczep 700 g

Krzysztof Herda 54.74 m
Patryk Szal 35.20 m
Adrian Sieczko 29.45 m

Oszczep 800 g

Piotr Koralewicz 56.40 m

Sztafeta 4x100

/Hendzel/Kukurski/Hamielec/Wilk/ = 47.53 sek
=============================================

I Rzut LIGI MŁODZIKÓW

Punktacja UKS "Tempo 5" Przemyśl
1. Puzacz Klaudia /98/ dysk - 35,99m 159pkt
2. Kazienko Patrycja /98/ wzwyż - 158cm 150pkt
3. Sopyło Norbert /98/ w dal - 621cm 145pkt
4. Strzelec Justyna /98/ 600m - 1,41,19min 139pkt
5. Lasek Kacper /98/ wzwyż - 170cm 136pkt
6. Sura Karolina /98/ 300m - 43,82s 134pkt
7. Semerko Angelika /99/ 1000m - 3,14,65min 130pkt
8. Mielnikiewicz Michał /98/ 2000m - 6,29,66min 125pkt
9. Lew Kinga /98/ wzwyż - 145cm 123pkt
10.Racibor Grzegorz /98/ wzwyż - 160cm 119pkt
11.sztafeta 4x100m chł.
Szabaga J(99) , Hendzel(98) K ,Sidor K(99) , Sopyło N(98) - 48,14s 152pkt
12.sztafeta 4 x100m dz.
Górniak W(99) , Strzelec J (98), Jabłońska I(00) , Sura K(98) - 53,87S 128pkt

Razem - 1640pk

=============================================
Oficjalne wyniki ;
Wyniki otwartych Mistrzostw Stalowej Woli 1.05.2013

100 m Kobiet
Karolina Sura(98) 13.27 (niestety dalej pechowo, bo za duży wiatr +2.9

300 m Kobiet
Justyna Strzelec (98)43.36 s (rekord życiowy)
Izabella Jabłońska(2000) 45.12 s (rekord życiowy)

400 m kobiet
Weronika Wyka(94) 57.49 s - I miejsce
Katarzyna Kordys(95) 1.03.50 min
Klaudia Stańko(97) 1.04.54 rek życ.

600 m kobiet
Patrycja Gil(98) 1.50.85 min -rek życ.
Angelika Sieczko(98) 1.59.02 min

1000m Kobiet
Maria Szumada(98) -3.24.59 min -rek życ.

Skok wzwyż Kobiet

Patrycja Kazienko(98) -1.50 m- II m
Kinga Lew(98) 140 m

Chód 3 km

Alicja Gwiazda (95) 16.28.15 min
Sandra Lichota (98) 20.20.89 min

Kula 3 kg

Kaludia Puzacz (98)-10.17 m

Dysk
Klaudia Puzacz -32,25 m rekord życiowy -

Sztafeta Szwedzka -I.Jabłońska /K.Sura/J.Strzelec/W.Wyka - 2.20,50 - I miejsce
=============================================
100 M mężczyzn
Jakub Kida(97) 12.11 s
Kamil Opaluch(97) 12.13 s
Piotr Kukurski(97) 12.29 s
Kamil Hendzel (98)12.64 s

300 m mężczyzn

Rafał Reszka(99) -45.23 s

400 m Mężczyzn

Jakub Wilk - 54.40 s

Dysk 1 kg mężczyzn

Jakub Rygiel(98) 35.65 rek.życiowy

2000 m mężczyzn

Paweł Chabko (95) -5.45.21 min

Rafał Tarnawski 6 .33.02 min

Skok wzwyż mężczyzn

Grzegorz Racibor(98)- 1.60 m

Dysk 1.5 kk

Karol Tryszka(97) 30 .69 m
=====================================



Wyniki zawodników Tempa 5 Przemyśl na zawodach Otwarcia Sezonu w Krośnie 28.04.2013r.

Wyjazd do Krosna należy uznać za bardzo udany , ponieważ zawodnicy Tempa 5 uzyskali bardzo dobre rezultaty poprawiając niejednokrotnie swoje rekordy życiowe i uzyskując klasy sportowe II , III ,IV i V.

100 m Kobiety

Weronika Wyka (94 r.)- 12.88 sek - rek.życ. ( ale troszkę pechowo, bo wiatr + 2.9 za duży)
Karolina Sura (98) - 13.33 sek
Kinga Pętkowska (95)- 13.47 sek - rek. życ.-IV klasa sportowa
Izabella Jabłońska (2000) 13.68 sek - rek .życ.-IV klasa sportowa
Justyna Strzelec (98)- 13.93 sek - V klasa sportowa
Katarzyna Kordys (95) -13.93 sek -V klasa sportowa
Katarzyna Bąk (98) -14.26 sek- V klasa sportowa
Wiktoria Górniak (99) - 14.73 sek

300 m Kobiety

Justyna Strzelec 43.80 sek -III klasa sportowa
Katarzyna Kordys 44.61 sek rek. życ.
Karolina Sura 44.67 sek -III klasa sportowa
Klaudia Stańko (97) 45.35 sek
Katarzyna Bąk - 48.99 sek
Wiktoria Górniak - 49.21 sek

600 m Kobiety

Angelika Semerko(99) 1.46.02 rek. życ. -V klasa spotrowa
Maria Szumada (98) - 1.50.46 sek
Patrycja Gil(98) - 1.53.06

300 m p.pł Kobiet

Weronika Wyka 45.07 sek

Skok wzwyż Kobiet

Patrycja Kazienko(98) -1.45 m -IV klasa sportowa
Kinga Lew (98) -1.40 m - V klasa sportowa

Pchniecie kulą 3 kg Kobiet

Klaudia Puzacz (98)- 10.42 m - IV klasa sportowa

Oszczep 500 Kobiety

Klaudia Puzacz 27.43 m

=================================

100 m Mężczyzn

Lech Podhalicz (94) 11.27 sek - II klaa sportowa
Kamil Opaluch (97) 12.19 sek - IV klasa sportowa
Jakub Wilk (96) - 12.48 sek -V lasa sportowa
Kamil Hendzel (98) 12.49 sek-V klasa sportowa
Jakub Szabaga (99) 12.83 sek rek. zyc.
Kamil Sidor (99) 13.33 sek rek.zyc.

300 m Mężczyzn

Jakub Wilk 38.56 sek
Kamil Opaluch 40.39 sek
Kamil Hendzel (98) -42.29 sek -V klasa sportowa
Kamil Sidor - 42.67 sek
Paweł Chabko (95) 42.69 sek
Jakub Szabaga -44.97 sek

600 m mężczyzn

Wojciech Kozioł (97) 1.34.00 min
Rafał Tarnawski (96) -1.31.43 min

1000 m Mężczyzn

Paweł Chabko 2.39.19 min
Michał Mielnikiewicz (98) - 2.59.46 min - V klasa sportowa
Adrian Sieczko (97) -3.04.63 min
Rafał Reszka (99) - 3.10.84 min

Skok w dal Mężczyzn

Norbert Sopyło (98) -5.81 m- V klasa sportowa

Skok wzwyż Mężczyzn

Grzegorz Racibor (98) -1.55 m

Kula Mężczyzn 5 kg

Michał Michta (98) -14.19 m -III klasa sportowa

Oszczep 600 Mężczyzn

Patryk Szal(98) 36.16 m

Oszczep 700 Mężczyzn

Krzysztof Herda (97) 49.34 m - IV klasa sportowa

Oszczep 800 Mężczyzn

Piotr Koralewicz(95) -56.13 m -II klasa sportowa



=========================================


Klasyfikacja biegów przełajowych woj. podkarpackie 2013 rok



1 CWKS Resovia Rzeszów 29 ptk
2 KKS Victoria Stalowa Wola 24
3 UKS Tempo 5 Przemyśl 18
4 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 13
4 MKS Stal Nowa Dęba 13
6 MKL Sparta Stalowa Wola 8
7 KKB MOSiR Krosno 7
8 LUKS Burza Rogi 5
8 LKS Stal Mielec 5
10 KB Witar Tarnobrzeg 1
======================================

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 6.04.2013 Na MMM w przełajach bardzo dobrze spisała się Justyna Strzelec zdobywając srebrny medal , pozostali Nasi reprezentanci zajęli bardzo wysokie miejsca i trzeba to zaznaczyć ,że cała ósemka punktowała :) GRATULUJEMY!!! Oto wyniki ; 1500 m dziewczyn 2 m. Justyna Strzelec 12 m. Angelika Sieczko  13 m. Anita Lech 16 m Patrycja Gil 2500 m dziewczyn 4 m . Angelika Semerko 5 m. Maria Szumada 3000 m chłopcy  5 m . Michał Mielnikiewicz 12 m Rafał Reszka Punktacja drużynowa Międzywojewódzkich Mistrzostw w Biegach Przełajowych Młodzików /roczniki 98-99/: Startowali zawodnicy z 23 klubów województw; podkarpackiego i małopolskiego 1. MLUKS Tarnów - 13pkt 2. MKS Stal Nowa Dęba - 10pkt 3. MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 9pkt 4. UKS Tempo 5 Przemyśl - 9pkt 5. MKL Sparta Stalowa Wola - 6pkt 6. KKS Victoria Stalowa Wola - 5pkt 7. CWKS Resovia Rzeszów - 5pkt 8. KKB MOSIR Krosno - 4pkt 9. LKS Kłos Olkusz - 4pkt Podczas rozgrywanych równolegle zawodów Grand Prix dla pozostałych kategorii wiekowych Paweł Chabko zajął drugie miejsce w biegu na 4km juniorów a Wojciech Kozioł był ósmy na 2km wśród juniorów młodszych.
******************************************************************


W Bydgoszczy trwają Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Biegach Przełajowych.
W biegu na 3km juniorów Pawłowi Chabko zabrakło 2 sek. do medalu! zajął 4 miejsce...9.52 min

=================================================


Wyniki z zawodów w Warszawie naszych zawodników, podaje miejsca tylko zawodników Tempa 5 którzy zajęli pozycje 1-3 , a pozostałych tylko rezultaty;

60 m (młodziczek)

Finał "A"
1. Karolina Sura 8.36 s
3. Izabella Jabłońska 8.61 s
.........
-Katarzyna Bąk 9.13

60 juniorki

Kinga Pętkowska DNS

200 m K

Weronika Wyka 27.26 s
Justyna Strzelec 29.05 s
Kinga Pętkowska 29.68 s
Agnieszka Chruszcz 30.26 s

300 m K

Weronika Wyka 42.88 s
Klaudia Stańko 46.84 s
Agnieszka Chruszcz 47.24 s
Katarzyna Kordys 47.85 s

300 m młodziczek

1. Justyna Strzelec 44.68 s

1000 m

Angelika Semerko 3.25.82 s

Skok w dal jun. mł.

Izabella Jabłońska 3.90 m

Skok wzwyż

Patrycja Kazienko 1.55 m
Kinga Lew 1.40 m

chłopcy

60 m młodzików - Finał A

2. Kamil Hendzel 7.86 s
...
Norbert Sopyło 7.91 s

60 m jun. mł.

Jakub Kida 7.63 s
Piotr Kukurski 7.66
Kamil Opaluch 7.76 s

200 m M

Jakub Kida 25.20 s
Piotr Kukurski 25.55 s
Kamil Opaluch 27.10 s

1000 m

Paweł Chabko 2.41.17 s

Skok wzwyż

Grzegorz Racibor NM

Skok w dal

2.Norbert Sopyło 5.78 m







Zwycięstwo Tempa 5 Przemyśl w Lidze Młodzików woj. Podkarpackiego 2012=====


1 UKS Tempo 5 Przemyśl =4769
2 CWKS Resovia Rzeszów =4664
3 LKS Stal Mielec = 3896
4 KS Komunalni Sanok =3741
5 MKL Sparta Stalowa Wola= 3740
6 MUKLA Dębica= 3696
7 KKS Victoria Stalowa Wola =2795


============================================
Dwa razy braz Jakuba Dubika W dniach 21-22 września bieżącego roku w Bydgoszczy odbyły się pierwsze Mistrzostwa Europy Juniorów i Juniorów Młodszych Głuchych w Lekkiej Atletyce.Wystartowali w nich reprezentanci 14-tu krajów.Nasz klub UKS Tempo 5 Przemyśl reprezentował Jakub Dubik,który w czerwcu wywalczył tytuł Mistrza Polski.Jakub bijąc własne rekordy życiowe zdobył dwa brązowe medale,w pchnięciu kulą 6kg,oraz w rzucie dyskiem 1,75kg.Gratulacje od koleżanek i kolegów z grupy oraz trenera otrzymał po powrocie z zawodów.Kuba to przykład solidnego,ambitnego i bardzo pracowitego zawodnika.Trzymaj tak dalej. =========================================== Na odbywającym się w Słubicach Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego brązowy medal w sztafecie 4x100 m zdobyło Tempo5 Przemyśl w składzie: Hendzel Kamil , Kukurski Piotr , Hamielec Marcin , Kida Jakub z czasem 45.63 sek.Pozostałe miejsca zawodników Tempa 5 to-oszczep 600 -10 miejsce Krzysztof Herda wynik -43,79 m , kula(5) Michał Michta 11 miejsce wynik 12.74 m ,skok w dal 14 m. Norbert Sypało 5.37 m ,dysk(1) 21 miejsce Krzysztof Herda wynik 34 .00 m, 11 miejsce Kozioł Wojciech na 600m /1,27,97 rek. życ. i norma na II klasę/ .Warto również zaznaczyć ...że brązowy medal w skoku wzwyż z wynikiem 1.88 m zdobył były zawodnik Tempa 5 Przemyśl (a obecnie Skra Warszawa) CHU Tien
================================================
16 osobowa ekipa UKS Tempo 5 uczestniczyła w 54 Otwartych Mistrzostwach Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce, połączonych z otwarciem nowego obiektu w województwie w dniu 26.092012r. Nasi reprezentanci startowali w kategorii „open” o puchary i medale różnych instytucji oraz Prezydenta Stalowej Woli. W doborowym towarzystwie czołowych reprezentantów województwa udało się zdobyć trzy medale:

II miejsce - Patrycja Kazienko, skok wzwyż - 153 cm / rek. żyć./ ,
II miejsce – Koralewicz Piotr , dysk 1,5 kg. – 42,66 m,
III miejsce – Chabko Paweł, 1000m – 2:37:02 min.

=====================================================


11 osobowa reprezentacja UKS Tempo 5 uczestniczyła w Krośnie w VIII Memoriale Lekkoatletycznym im. K Świerzowskiego .
Nasi zawodnicy rywalizowali w kategorii młodzików i w 18 osobostartach zdobyli siedem medali oraz pobili siedem rekordów życiowych.
Złote medale: Sura Karolina w biegu na 100m /13,53s/ oraz Opaluch Kamil w biegu na 300m/39,36s rek. życ./
Srebrne medale : sztafeta 4x100m dziewcząt/54,05s/ - Stańko Klaudia , Strzelec Justyna , Bąk Katarzyna , Sura Karolina
Strzelec Justyna na 300m /43,69s/
Rygiel Jakub w dysku /31,63m/
Brązowe medale : Opaluch Kamil na 100m /12,31s/ oraz Sura Karolina na 300m /44,17s rek. życ./

Pozostałe wyniki zawodników Tempa 5: 100m młodziczek - Jabłońska Izabella /13,83s rek. życ./ , Strzelec Justyna /14,06s/
Stańko Klaudia /14,30s/, Bąk Katarzyna /14,27s/
300m - Bąk Katarzyna /47,93s rek. życ./ , Stańko Klaudia /46,01s/
100m młodzików - Szabaga Jakub /13,04s/ i na 300m /43,58s rek. życ./
600m młodziczek - Semerko Angelika /1,51,26min./
1000m - Szumada Maria /3,26,16min. rek. życ./ , Sieczko Angelika/3,26,56 min. rek. życ./



=====================================================
2 złote medale na Mistrzostwach Dzieci Starszych zdobyła IZABELLA JABŁOŃSKA na dystansie 100 m . z czasem 13.86 sek i na dystansie 300 m 46.24 sek .(IV klasa sportowa) poprawiając tym samym rekordy życiowe oraz jeden złoty na 100 m zdobył Jakub Szabaga 13.14 sek.GRATULUJEMY


====================================================
ZŁOTY MEDAL PAWŁA !!!!!!!
 
Na rozgrywanych w Krakowie Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych/95-96/ swietnie spisał się podopieczny Krzysztofa Tuleja Paweł Chabko , który w biegu na 2000m z przeszkodami pokonał wszystkich rywali i w świetnym stylu zdobył złoty medal wynikiem 6,04,25min./rek.życ./.
Bardzo dobrze zaprezentował się również podopieczny Leszka Wojciechowskiego , Piotr Koralewicz zajmując w rzucie oszczepem czwartą lokatę wynikiem 60,98m.
Gwiazda Alicja w chodzie na 5000m z wynikiem 29,22,70min. uplasowała sie na wysokim 13 miejscu.
Piotr Koralewicz 9 miejsce dysk 1.5 kg wynik 46.04 m.


=====================================================

Mistrzostwa Polski Juniorów w Białymstoku.




Bardzo dobrze startuja nasi zawodnicy : Wyka Weronika - 400mppł - 5 miejsce /rekord życiowy w eliminacjach 63,12 , a w finale 62,96 - kolejny rż/
Na 400m w eliminacjach rekord życiowy- 56,94/ godzinę po biegu na 400mppł/ do finału A zabrakło 7 setnych / a w finale B godzinę po Finale A w płotkach czas 57,15 , który dałby 5 miejsce w finale A zapewnił jej 10 miejsce w Polsce/
 
 
Kopacz Pulina w skoku wzwyz 156 cm - 14 miejsce
Rybiałek Jakub w dysku 47,67 w eliminacjach - awansował z 10 wynikiem do finału.Finał 9 miejsce 44.32 m
Zegarlicki na 1500m 15 miejsce 4.05.49 sek
------------------------------------------------------------------------------------




Mistrzostwa Juniorów Młodszych Rzeszów

dziewczyny:
100 m

Weronika Wyka 13.03 sek
Justyna Strzelec 13.51 sek
Agnieszka Chruszcz 13.91 sek
Angelika Semerko 14.90 sek
Paulina Cyran 15.55 sek

200 m
Justyna Strzelec 27.81 sek
Karolina Sura 28.73 sek
Izabella Jabłońska 29.30 sek

400 m
Weronika Wyka 57.35 sek


600 m
Angelika Sieczko 1.53.46 min
Anna Myszak 2.00.64 min


100 m ppł

Katarzyna Bąk 18.37sek

Kula 3 kg

Puzacz Klaudia 8.90m

Dysk 0.75

Piechowicz Karolina 24.23 m
Michalska Ewa 21 .66 m


Sztafeta 4x100 53.60 sek




Wyniki z II rzutu Młodzików Rzeszów 10.06.2012

100 m

Karolina Sura 13.82
Magdalena Wilk 14.08
Agnieszka Chruszcz 14.18
Izabella Jabłońska 14.31 sek
Katarzyna Bąk 14.54 sek
Aleksandra Mazurkiewicz 14.95 sek



300 m

Karolina Sura 45.61 sek
Agnieszka Chruszcz 45.69 sek
Klaudia stańko 46.06 sek
Izabella Jabłońska 48.12 sek
Angelika Semerko 49.44 sek

600 m Mł.

Justyna Strzelec 1.42.64 min
Angelika Sieczko 1.53,62 min
Maria Szumada 1.56.34 min
Patrycja Gil 1.57.50 min
Anna Myszak 1.59.16 min

Kula 3 kg

Klaudia Puzacz 8.85 m

Oszczep 500
Klaudia Puzacz 23.38 m


Dysk 0.75 kg

Karolina Piechowicz 25.58 m
Ewa Michalska 17.18 m

Sztafeta 4x100 54.71 sek.

Miting 10.06 2012

100 m

Wyka Weronika 13.32 sek

400 m pł

Weronika Wyka 64.57 sek

Wzwyż
Paulina Kopacz 1.58 m
Patrycja Kazienko 1.45 m
Kinga Lew 1.40 m

Chód 5 km

Alicja Gwiazda 28.36.06 min


Chłopcy

100 m

Hamielec Marcin 12.15 sek.
Hendzel Kamil 12.38 sek
Kamil Opaluch 12.48 sek.
Jakub Szabaga 13.19 sek
Norbert Sopyło 13.79 sek
Kamilk Sidor 13.95 sek
Aleksy Iwanicki 13.98 sek

300 m

Jakub Kida 38.53 sek
Kamil Opaluch 40.14 sek
kamil Hendzel 41.55 sek
Iwanicki Alexy 48.12 sek

600 m

Wojciech Kozioł 1.34.31 min
Rafał Reszka 1.50.63 min

300 m ppł

Piotr Kukurski 43.53 sek
Kamil Kowalski 48.33 sek

W dal
Norbert Sopyło 6.15 m
Jakub Szabaga 5.00 m
Kamil Sidor 4.03 m

wzwyż

Krzysztof Trojański 1.45 m

Kula 5 kg

Michał Michta 11.50 m

Dysk 1 kg

Jakub Rygiel 27.09 m

oszczep 600g

Krzysztof Herda 43.07 m

Sztafeta 4 x 100 m 46.09 sek

Miting

100 m

Lech Podhalicz 11.52 sek
Jakub Wilk 12.61 sek

200 m
Lech Podhalicz 22.34 sek

Jakub Wilk 24.87 sek
Adrian Pisarski 25.13 sek

400 m
Rafał Radochoński 53.42 sek
Ams Tomasz 54.09 sek

800 m

Paweł Chabko 2.02.75 sek

1500 m

Tomasz Zegarlicki 4.06.51 min


Kula 6 kg

Jakub Rybiałek 14.68 m
Jakub Dubik 12.28 m

Dysk 1.75

Jakub Rybiałek 41.79 m
Piotr Koralewicz 39.32 m

Oszczep 800 g

Piotr Koralewicz 51.64 m


inne wyniki i fotki wkrótce.....

Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Młodzików - 13.05.2012 Rzeszów

1 miejsce:

100m-Kida Jakub 11.77
Kula 5kg-Michta Michał 11.88
Dysk 1kg-Herda Krzysztof 39.85, oszczep 600g 47.07
Sztafeta 4x100m-Hendzel K. Kukurski P. Hamielec M. Kida J. 48.12


2 miejsce:

600m-Strzelec Justyna 1.44.48
Skok wzwyż-Kazieńko Patrycja 1.45
100m-Hamielec Marcin 11.93
300m-Kida Jakub 40.00
300m ppł-Kukurski Piotr 43.36
Kula 5kg-Rygiel Jakub 7.34

3 miejsce:

100m-Sura Karolina 13.81
300m-Chruszcz Agnieszka 45.12
Oszczep 500g-Piechowicz Karolina 25.44
Sztafeta 4x100m-Sidor A. Strzelec J. Chruszcz A. Sura K. 55.24
Skok w dal-Szabaga Jakub 4.82
300m-Hamielec Marcin 40.92
Oszczep 600g-Tryksza Karol 34.90

Nasi zawodnicy zdobyli 18 medali ,w tym 5 złotych.







Wyniki z Ligi Młodzików oraz Mitingu z dnia 6.05.2012 Rzeszów

100 m. dziewczyn

Aleksandra Mazurkiewicz 15.56 sek
Karolina Sura 14.43 sek.

300 m dziewczyny

Agnieszka Chruszcz 46.07 sek
Izabella Jabłońska 46.98 sek


600 m dz.
Klaudia Stańko 1.50.70 sek
Angelika Sieczko 1.52.71 sek
Angelika Semerko 1.56.89 sek
Maria Szumada 1.52.87 sek.
Anna Myszak 2.01.28 sek.


100 m pł

Katarzyna Bąk 19.37 sek

Skok wzwyż

Patrycja Kazieńko 1.45 m
Kinga Lew 1.45 m

Kula 3 kg
Klaudia Puzacz 8.32 m
Joanna Szworak 7.61 m
Sabina Wzorek 5.89 m

Oszczep 500 g dz.

Piechowicz Karolina 22.83 m
Klaudia Puzacz 20.08 m
Joanna Szworak 14.09 m




100 m chłopcy

Lech podhalicz 11.78 sek.
Jakub Wilk 12.86 sek
Marcin Hamielec 12.34 sek
Kamil Opaluch 12.42 sek
Kamil Hendzel 12.57 sek
Aleksy Iwanicki 14.38 sek
Jakub Szabaga 13.71 sek.
Adrian Pisarski 13.01 sek
Kamil Franus 12.35 sek

200 m

Lech Podhalicz 23.63 sek
Kamil Franus 26.04 sek
Jakub Wilk 25.84 sek
Adrian Pisarski 26.07 sek


300 m

Jakub Kida 39.98 sek
Piotr Kukurski 39.82 sek

1000 m

Wojciech Kozioł 3.01.99 min
Rafał Reszka 3.22.55 min

1500 m

Paweł Chabko 4.05.91 min
Tomasz Zegarlicki 4.08.42 min
Rafał Tarnawski 4.40.45 min

110 m ppł
Kamil Kowalski 21.80 sek


kula 5 kg
Michał Michta 11.12 m

Dysk 1.5 kg

Piotr Koralewicz 48.70 m

Oszczep 600 g
Krzysztof Herda 40.10 m

Oszczep 700 g

Piotr Koralewicz 60.58 m






Miting Otwarcia Sezonu-29.04.2012r. Krosno

Wyniki:

100 m. dz

Klaudia Wiśniewska 14.05 sek.
Izabella Jabłońska 14.12 sek.
Justyna Strzelec 14.20 sek
Agnieszka Chruszcz 14.35 sek.
Karolina Sura 14.44 sek.
Angelika Semerko 15.09 sek
Katarzyna Bąk 15.11 sek
Aleksandra Mazurkiewicz 15.43 sek


300 m

Klaudia Wiśniewska 45.16 sek.
Justyna Strzelec 45.22 sek.
Agnieszka Chruszcz 46.16 sek.
Angelika Semerko 49.74 sek
Katarzyna Bąk 51.12 sek.
Angelika Sieczka 51.05 sek.
Aleksandra Mazurkiewicz 54 .78

skok w dal

Izabella Jabłońska 4.20 m.

skok wzwyż

Paulina Kopacz 1.60 m
Kinga Lew 1.40 m

Kula 3 kg

Klaudia Puzacz 8.59 m
Joanna Szworak 7.55 m
Sabina Wzorek 6.53 m

Dysk 0.75 kg

Ewa Michalska 18.50 m



100 m męż.

Lech Podhalicz 11.94 sek.
Jakub Wilk 13.02 sek
Adrian Pisarki 13.40 sek.
Marcin Hamielec 12.49.sek
Kamil Hendzel 12.87 sek.


300 m

Lech Podhalicz 38.44 sek.
Jakub Wilk 39.88 sek.
Rafał Tarnawski 40.20 sek
Marcin Hamielec 40.64 sek
Adrian Pisarski 40.88 sek


600 m

Tomasz Zegarlicki 1.29.85 min.


1000 m

Paweł Chabko 2.37.74 min.
Tomasz Zegarlicki 2.45.72 min.

200 m p.pl

Kamil Opaluch 35.96 sek.

skok wzwyz

Krzysztof Trojański 1.55 m


Kula 5 kg

Michał Michta 11.72 m

Kula 6 kg.

Jakub Rybiałek 14.41 m
Jakub Dubik 12 .32 m

Oszczep 600

Karol Tryszka 33.37 m

Oszczep 700

Piotr Koralewicz 61.05 m

Dysk 1 kg

Michał Michta 29.44 m
Jakub Rygiel 19.42 m

Dysk 1.5 kg

Piotr Koralewicz

Dysk 1.75

Jakub Rybiałek











Wyniki Błękitna Wstęga Sanu

800 m- dzwiewczeta 1999-2000

1 Angelika Semerko

800 m-chłopcy

1. RafaŁ Reszka

1000 - dziewczeta 1997-1998

1. Weronika Wywrot

1000 -Chłopcy 1997-1998

1 Piotr Kukurski
3 Kamil Kowalski

Juniorki 1500 m

1 Weronika Wyka


Juniortzy mł

1 Paweł Chabko
2 Rafał Tarnawski
4 Adrian Pisarski
6 Jakub Wilk

Juniorzy

1 Tomasz Zegarlicki



Wyniki zawodników Tempo 5 na Mistrzostwach Polski w Biegach przełajowych Szczecin 24.03.2012

3 km Juniorzy mł.

20 miejsce Paweł Chabko 11.03 min
70 miejsce Rafał Tarnawski 11.56 min

3 km. Juniorzy

30 miejsce Tomasz Zegarlicki 10.59 min
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 2012 MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK LEKKIEJ ATLETYKI Kraków 17.03.2012 W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Wyniki Naszych lekkoatletów

Młodziczki 1500 m

4 Justyna Strzelec
16 Angelika Sieczko
17 Kinga Lew

Młodzicy 2000 m

15 Kamil Kowalski

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GRAND PRIX PZLA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - 17.03.2012 Kraków
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2000m juniorzy młodsi: 1miejsce Chabko Paweł
3000m juniorzy młodsi: 7miejsce Tarnawski Rafał
3000mjuniorzy: 4miejsce Zegarlicki Tomasz

1000m dzieci starsze - dziewczęta 5miejsce Semerko Angelika
1000m dzieci starsze - chłopcy 10miejsce Reszka Rafał
Zawody Kielce (hala)

"Trzej przyjaciele z boiska" - Od lewej I.Jabłońska , K.Bąk , J.Strzelec


Pierwsza z lewej I.Jabłońska
Pierwsza z lewej I.Jabłońska
J.Strzelec, K.Kopczak
J.Strzelec, K.Kopczak
K.Lew, P.Kazienko
K.Lew, P.Kazienko
od lewej K.Opaluch, P.Kukurski
od lewej K.Opaluch, P.Kukurski

37 nr K.Kopczak
37 nr K.Kopczak

31 nr. K.Bąk
31 nr. K.Bąk
druga od lewej A.Chruszcz
druga od lewej A.Chruszcz
 od lewej -J.Strzelec, I.Jabłońska, K.Bąk ,A.Sieczko, A.Chruszcz
od lewej -J.Strzelec, I.Jabłońska, K.Bąk ,A.Sieczko, A.Chruszcz
P.Kazieńko
P.Kazieńko
J.Rybiałek
J.Rybiałek

K.Sura z lewej
K.Sura z lewej
z lewej Leszek Wojciechowski oraz Rybiałek i Koralewicz
z lewej Leszek Wojciechowski oraz Rybiałek i Koralewicz


 

UKS TEMPO ..

<>
UKS TEMPO 5 PRZEMYŚL

3xffxhx#561215xhx#205612xhx#122556xhx#561252xhx#561612xhx#563c12xhx#555612xhx#f1f312xhx#f3122cxff2xffUKSTEMPO5 PRZEMYSLxff20xff100xff100xff4xff10xff50xff0

..zobacz więcej   



licznik odwiedzin - 178167        UKS TEMPO 5 Przemyśl | mapa strony | © 2005-2011
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS