|
Rekordy klubu Rekordy klubu
*********************************************************************
Jeśli jest jakiś błąd w rekordach , a ktoś zauważy to proszę pisać na email jabbog@kozacki.pl, ponieważ wyniki były brane ze statystyk "forsport" i tam też mógł wystąpić jakiś błąd (:-
Kobiety:
(Stadion)
100 m - Ewa Fornal - 12, 54 sek.
100 m ppł J.mł. -Kamila Kopczak - 15.12 sek
100 m ppł Młodz.- Kamila Kopczak -15.20 sek
200 m - Ewa Fornal 26,26 sek.
300 m - Weronika Wyka 41.99 sek.
300 m ppł -Kamila Kopczak -45.59 sek
400 m -Weronika Wyka -57.27 sek
400 m ppł -Kamila Kopczak -64.08 sek
600 m -Weronika Wyka -1.38,02 min
800 m - Weronika Wyka -2.13,61 min
1000 m -Weronika Wyka -2.58,86 min
skok w dal - Kamila Kopczak - 5.05 m
skok wzwyż - Paulina Kopacz -1.55 m -
chód na 3 km - Alicja Gwiazda - 15.59.45 min
Chód 5 km - Alicja Gwiazda -30.10,62 min
Dysk (0.75) -Karolina Piechowicz -27.12 m
Dysk (1) - Dominika Chrobak -20.31 m
Kula 3 kg -Kamila Chruścicka -9.05 m
dysk 0.75 - Karolina Piechowicz - 20.11m
oszczep(600) - Karolina Piechowicz - 27.12 m
sztafeta ........-
Mężczyźni:
(Stadion)
60 m - Kamil Franus - 7.57 sek
100 m -Lech Podhalicz - 11.08 sek
100 m ppł -Karol Pukalski - 15.64 sek
200 m ppł - Karol Pukalski -28.99 sek
300 m ppł -Kamil Hendzel -43.87 sek
400 m ppł -Karol Pukalski -61.32 sek
200 m -Lech Podhalicz -22.40 sek
300 m -Damian Błażkowski-37.27 sek
400 m -Rafał Radochoński -53.69 sek
600 m -Jakub Chudzio -1.25,39 min
800 m - Paweł Chabko -1.58,38 min
1000 m -Paweł Chabko -2.39,54 min
1500 m - Tomasz Zegarlicki -4.10,19 min
2000 m -Paweł Chabko -5.58,60 min
3000 m - Paweł Chabko -9.12,92 min
2000 m z prz. -Paweł Chabko - 6.21,62 min
skok w dal -Karol Zawada - 6.07 m
skok wzwyż -Karol Zawada -1.95 m
dysk 1kg - Piotr Koralewicz - 51.23m
dysk 1.5kg - Jakub Rybiałek 47.58m
dysk 1.75kg - Jakub Rybiałek 47.69m
dysk 2kg - Jakub Rybiałek 42.37m
oszczep 600g - Piotr Koralewicz 61.90m
oszczep 700g - Piotr Koralewicz 53.88m
oszczep 800g - Piotr Koralewicz 49.57m
kula 5kg - Piotr Koralewicz 15.65 m
kula 6kg - Jakub Rybiałek 15.09m
młot 5kg - Jakub Rybiałek 49.97m
młot 6kg - Jakub Rybiałek 44.95m
sztafeta ........-
|
|