» Ogłoszenia !!! 
» Wyniki aktualne 
» Kadra 
- Pozostałe foty zawodników
» Klasy sportowe 2014 
» Klasy sportowe 2013 
» Ranking Klubów i Trenerów za rok 2014 
» Galeria zdjęć 
» Wyniki w zawodach szkolnych i inne 
- Zawody szkolne
- Inne zawody....
» Rekordy klubu 
» Treningi 
» Wyniki w poszczególnych sezonach 
- Wyniki zawodników Tempa 5 -Sezon 2012
- Sezon 2011 (stadion)
- Sezon 2011 (hala)
- Sezon 2010 (stadion)
- Sezon 2010 (hala)
» Sponsorzy 
» Archiwum 
- Mityng Witaj szkoło Przemyśl
- Obóz zimowy Tomaszów Lubelski 2013
- Zawody Lwów 2013
- Lwów 2012- Memoriał J.Kutenki
- Otwarcie Sezonu Krosno 2013
- Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Jun. Mł. w Spale
- Mistrzostwa Woj.Podkarpackiego Przełąje
- Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli 2013
- Mecz lekkoatletyczy Młodzików- Rzeszów
- Mistrzostwa Młodzików i Mityng
- Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów 2013 plus Mityng
- Mistrzostwa Dzieci Starszych i Mityng
- Mistrzostwa Podkarpacia Juniorów Młodszych , Podkarpacka Olimpiada Młodzieży 23.
- Obóz Biała Podlaska
- cd.obóz B.Podlaska
- OTWARCIE STADIONU! orazMiting,III Rzut Młodzików i Mistrzostwa Dzieci Straszych
- Otwarcie Mostu
- Bieg Niepodległości Stalowa Wola
- Mistrzostwa Polski Juniorów
- Złoto Weroniki!!!!
- Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2012 plus Mityng Rzeszów
- Podsumowanie sezonu 2013
- Mityng Mielec 14-12-2013
- Podsumowanie roku 2013
- Halowe Mist.Jun . Mł. Mielec
- Mityng Warszawa
- Mistrzostwa Polski Jun. i Jun.Mł. Spała 2014
- Obóz Tomaszów Lub.
- Plebiscyt na Sportowca ŻP 2013
- OOM Wrocław
- Podsumowanie sezonu 2012
» Linkownia 
» Mityng Iwano-Frankowsk 2013 
- Zawody Iwano-Frankowsk
» Iwano-Frankowsk 2014 
» Iwanofrankowsk 2015 

 
 » Archiwum  » OTWARCIE STADIONU! orazMiting,III Rzut Młodzików i Mistrzostwa Dzieci Straszych

OTWARCIE STADIONU! orazMiting,III Rzut Młodzików i Mistrzostwa Dzieci Straszych

W dniu 8.09.2012 został oficjalnie otwarty zmodernizowany stadion lekkoatletyczny przy ulicy Dworskiego w Przemyślu .


2 złote medale na Mistrzostwach Dzieci Starszych zdobyła Izabella Jabłońska na dystansie 100 m . z czasem 13.86 sek i na dystansie 300 m 46.28 sek .(IV klasa sportowa) poprawiając tym samym rekordy życiowe...oraz na 100 m Jakub Szabaga z czasem 13.14 sek też złoto .Łącznie Tempo 5 Przemyśl w Mist.Dz.St. zdobyło 3 złote , 2 srebrne(Angelika Semerko 600 m i Jakub Szabaga 300 m) i 1 brązowy(Kamil Sidor 300m)..GRATULUJEMY......

Pozostałe wyniki:


LIGA MŁODZIKÓW WOJ. PODKARPACKIEGO - III RZUT 2012
MISTRZOSTWA WOJ. PODKARPACKIEGO DZIECI STARSZYCH
08.09.2012 Przemyśl

100m K dzieci starszych
I seria wiatr: -0,6
1 Jabłońska Izabella 2000 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.86 -0,6
2 Kantor Weronika 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 13.88 -0,6
3 Nycz Patrycja 99 KS Komunalni Sanok 14.24 -0,6
4 Chmura Wiktoria 2001 KKS Victoria Stalowa Wola 14.46 -0,6
5 Misielak Marcelina 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 14.61 -0,6
6 Maciuba Aleksandra 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 14.89 -0,6
II seria wiatr: -0,4
1 Dziadura Ewa 99 MKL Sparta Stalowa Wola 14.55 -0,4
2 Pieniążek Natalia 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 15.20 -0,4
3 Litwin Marta 99 KB Witar Tarnobrzeg 15.25 -0,4
4 Szafran Gabriela 99 KKS Victoria Stalowa Wola 15.39 -0,4
5 Warecka Julia 2001 UKS Tempo 5 Przemyśl 16.23 -0,4
III seria wiatr: -1,4
1 Olszowy Paulina 99 MKL Sparta Stalowa Wola 15.05 -1,4
2 Wiernik Żaneta 99 CWKS Resovia Rzeszów 17.16 -1,4
3 Bieszczak Gabriela 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 17.29 -1,4
4 Wojtunik Klaudia 99 CWKS Resovia Rzeszów 17.32 -1,4
100m K młodziczek
IV seria wiatr:-1,6
1 Śledziona Karolina 98 CWKS Resovia Rzeszów 13.23 -1,6
2 Gul Aleksandra 97 MKS Stal Nowa Dęba 13.70 -1,6
3 Jezuit Sara 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 13.71 -1,6
4 Warchałowska Karolina 97 KS Komunalni Sanok 13.99 -1,6
5 Gefert Karolina 98 KS Komunalni Sanok 14.00 -1,6
6 Olechowska Magdalena 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 14.26 -1,6
V seria wiatr: 0,6
1 Gawlik Adrianna 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 14.20 0,6
2 Głodowska Gabriela 98 CWKS Resovia Rzeszów 14.24 0,6
3 Bielatowicz Maria 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 14.34 0,6
4 Janiec Iga 97 MKL Sparta Stalowa Wola 14.44 0,6
5 Wójtowicz Aleksandra 98 KKS Victoria Stalowa Wola 14.87 0,6
VI seria wiatr: -0,2
1 Zaniewicz Oliwia 98 KS Komunalni Sanok 14.52 -0,2
2 Lichota Sandra 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 14.67 -0,2
3 Bednarz Izabela 98 MKL Sparta Stalowa Wola 14.68 -0,2
4 Mazurkiewicz Aleksandra 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 15.49 -0,2
100m K
VII seria wiatr: 1,0
1 Brągiel Wioleta 92 ULKS Technik Trzcinica 12.74 1,0
2 Lampart Magdalena 94 CWKS Resovia Rzeszów 13.05 1,0
3 Faka Angelika 96 KS Komunalni Sanok 13.49 1,0
4 Pętkowska Kinga 95 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.62 1,0
5 Wiśniowska Klaudia 95 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.72 1,0
6 Piechota Agata 96 LKS Stal Mielec 14.03 1,0
7 Kulka Kinga 96 CWKS Resovia Rzeszów 14.19 1,0
Skiba Dorota 93 CWKS Resovia Rzeszów DNF 1,0
VIII seria wiatr: 0,3
1 Olszowy Karolina 96 MKL Sparta Stalowa Wola 13.97 0,3
2 Jędrzejczyk Kinga 95 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 14.31 0,3
3 Dyląg Monika 94 ULKS Technik Trzcinica 14.46 0,3
4 Wojdyła Izabela 96 ULKS Technik Trzcinica 15.58 0,3
200m K
I seria wiatr: -0,4
1 Lampart Magdalena 94 CWKS Resovia Rzeszów 26.94 -0,4
2 Cuber Agnieszka 94 MKL Sparta Stalowa Wola 27.74 -0,4
3 Wyka Weronika 94 UKS Tempo 5 Przemyśl 29.12 -0,4
4 Piechota Agata 96 LKS Stal Mielec 29.24 -0,4
5 Jędrzejczyk Kinga 95 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 29.78 -0,4
II seria wiatr: -1,5
1 Gul Aleksandra 97 MKS Stal Nowa Dęba 28.89 -1,5
2 Pętkowska Kinga 95 UKS Tempo 5 Przemyśl 29.43 -1,5
3 Olszowy Karolina 96 MKL Sparta Stalowa Wola 30.52 -1,5
4 Pęcak Klaudia 95 KKB MOSiR Krosno 31.03 -1,5
300m K dzieci starszych
I seria
1 Jabłońska Izabella 2000 UKS Tempo 5 Przemyśl 46.24
2 Nycz Patrycja 99 KS Komunalni Sanok 47.23
3 Kantor Weronika 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 47.58
4 Kołek Weronika 2002 KKB MOSiR Krosno 52.17
5 Malak Klaudia 99 CWKS Resovia Rzeszów 54.17
6 Rydza Dominika 99 CWKS Resovia Rzeszów 54.70
II seria
1 Pawłowska Natalia 99 KKS Victoria Stalowa Wola 47.84
2 Olko Sandra 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 50.17
3 Burdzy Julia 2001 KKS Victoria Stalowa Wola 53.42
4 Moskot Marzena 99 KKS Victoria Stalowa Wola 55.50
5 Lekan Weronika 2002 LKS Znicz Biłgoraj 60.82
6 Fatana Aissatu 2003 KKS Victoria Stalowa Wola 69.63
300m K
III seria
1 Sura Karolina 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 44.45
2 Rajter Marzena 98 KS Komunalni Sanok 45.04
3 Cuber Karolina 97 MKL Sparta Stalowa Wola 45.32
4 Chruszcz Agnieszka 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 46.04
5 Jacher Małgorzata 97 LKS Stal Mielec 46.21
IV seria
1 Ignasik Nikola 98 CWKS Resovia Rzeszów 46.18
2 Stańko Klaudia 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 46.91
3 Bielatowicz Maria 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 47.13
4 Zaniewicz Oliwia 98 KS Komunalni Sanok 48.36
5 Wilusz Martyna 97 KS Komunalni Sanok 49.36
6 Górniak Wiktoria 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 50.82
V seria
1 Gładysz Dagmara 98 MKS Stal Nowa Dęba 47.96
2 Tomaszewska Karolina 97 KS Komunalni Sanok 48.74
3 Bednarz Izabella 98 MKL Sparta Stalowa Wola 49.06
4 Zięba Kinga 98 MKS Stal Nowa Dęba 51.07
5 Bąba Sylwia 98 MKS Stal Nowa Dęba 54.19
400m K
I seria
1 Wyka Weronika 94 UKS Tempo 5 Przemyśl 58.95
2 Krawiec Beata 95 KKS Victoria Stalowa Wola 59.91
3 Maślach Marta 95 KKS Victoria Stalowa Wola 61.04
4 Śliwiak Patrycja 95 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 61.62
5 Lis Aleksandra 95 MKL Sparta Stalowa Wola 62.84
6 Chmielowska Klaudia 96 KKS Victoria Stalowa Wola 64.95
600m K dzieci starszych
I seria
1 Sidor Gabriela 2000 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:47.28
2 Semerko Angelika 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:49.59
3 Sudoł Agnieszka 99 MKL Sparta Stalowa Wola 1:49.84
4 Bożętka Marta 99 KKB MOSiR Krosno 1:50.65
5 Pawłowska Natalia 99 KKS Victoria Stalowa Wola 1:51.22
6 Szewczyk Aleksandra 99 LUKS Burza Rogi 1:53.47
7 Gromala Jagoda 2000 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:54.06
8 Jabłońska Adrianna 2000 LKS Stal Mielec 2:04.00
9 Zdeb Jolanta 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 2:04.51
10 Hałka Wiktoria 2001 LKS Znicz Biłgoraj 2:05.85
11 Juwa Izabela 2000 LKS Stal Mielec 2:10.18
12 Sekulska Łucja 2002 KKS Victoria Stalowa Wola 2:38.51
600m K
II seria
1 Zajdel Marlena 97 KKB MOSiR Krosno 1:42.29
2 Sarna Angelika 97 KKS Victoria Stalowa Wola 1:42.89
3 Strzelec Justyna 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:44.08
4 Bielec Edyta 97 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:46.73
5 Bielec Joanna 98 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:48.43
6 Filip Weronika 97 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:49.79
7 Lachowska Martyna 98 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:50.04
8 Kukułka Klaudia 97 KB Witar Tarnobrzeg 1:50.31
9 Ciszek Anna 98 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:50.56
10 Mongione Marianna 97 MKS Stal Nowa Dęba 1:53.24
11 Kopeć Maria 98 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:55.98
III seria
1 Gemzik Kamila 98 MKL Sparta Stalowa Wola 1:48.14
2 Lekan Izabela 98 LKS Znicz Biłgoraj 1:49.12
3 Skóra Bernadetta 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1:49.86 4-bój
4 Sieczko Angelika 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:50.24
5 Szumada Maria 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:50.94
6 Bąba Sylwia 98 MKS Stal Nowa Dęba 1:52.53
7 Pająk Natalia 98 KKB MOSiR Krosno 1:52.97
8 Sitek Dominika 96 CWKS Resovia Rzeszów 1:57.30
9 Augustyn Justyna 98 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2:05.99
10 Michna Edyta 96 CWKS Resovia Rzeszów 2:15.71
800m K
I seria
1 Tabisz Ilona 96 KKB MOSiR Krosno 2:20.29
2 Wozniak Ilona 96 KKB MOSiR Krosno 2:28.47
3 Szeliga Wioletta 95 CWKS Resovia Rzeszów 2:32.50
4 Grzegorczyk Joanna 96 ULKS Technik Trzcinica 2:35.16
5 Kubit Aneta 95 KKB MOSiR Krosno 2:36.10
6 Wojciechowska Katarzyna 95 MKS Stal Nowa Dęba 2:38.57
1500m K
I seria
1 Filip Paulina 96 KKB MOSiR Krosno 4:58.40
2 Kozioł Weronika 94 KKB MOSiR Krosno 5:22.05
100m pł K
I seria wiatr: -0,7
1 Śledziona Karolina 98 CWKS Resovia Rzeszów 15.58 -0,7
2 Skóra Bernadetta 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 17.18 -0,7
3 Gładysz Dagmara 98 MKS Stal Nowa Dęba 17.39 -0,7
4 Bąk Katarzyna 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 17.80 -0,7
5 Kobylarz Anna 98 CWKS Resovia Rzeszów 17.99 -0,7
II seria wiatr: -1,3
1 Ignasik Nikola 98 CWKS Resovia Rzeszów 18.64 -1,3
2 Pastuła Kinga 98 CWKS Resovia Rzeszów 18.68 -1,3 4-bój
3 Janik Dominika 97 KS Komunalni Sanok 19.42 -1,3
4 Zięba Kinga 98 MKS Stal Nowa Dęba 20.86 -1,3
4 Chamot Agata 98 MKL Sparta Stalowa Wola 58.18
w dal K dzieci starszych + młodziczek
1 Dąbrowska Wioleta 97 ULKS Technik Trzcinica 5.38 0,5
2 Jezuit Sara 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 5.03 3,2
Jezuit Sara 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 4.72 0,0
3 Wojtunik Klaudia 99 CWKS Resovia Rzeszów 4.40 0,0
4 Powęska Dagmara 98 KKS Victoria Stalowa Wola 4.34 0,6
5 Gefert Karolina 98 KS Komunalni Sanok 4.26 1,9
6 Skóra Bernadetta 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 4.21 1,1
7 Kurdziel Jadwiga 99 CWKS Resovia Rzeszów 4.18 1,2
8 Chamot Agata 98 MKL Sparta Stalowa Wola 3.99 1,2
9 Misielak Marcelina 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 3.96 0,2
10 Olko Sandra 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 3.95 0,7
11 Prus Katarzyna 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 3.95 -0,1
12 Zdeb Jolanta 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 3.92 -0,1
13 Warchałowska Karolina 97 KS Komunalni Sanok 3.86 2,2
14 Janik Dominika 97 KS Komunalni Sanok 3.82 0,1
Czycz Wiktoria 99 UKS Tempo 5 Przemyśl NM
Gawlik Adrianna 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl NM
w dal K
1 Faka Angelika 96 KS Komunalni Sanok 5.19 -0,9
2 Skiba Dorota 93 CWKS Resovia Rzeszów 5.18 0,1
3 Seroka Anna 96 KKS Victoria Stalowa Wola 5.00 3,1
Seroka Anna 96 KKS Victoria Stalowa Wola 4.80 0,1
4 Cuber Agnieszka 94 MKL Sparta Stalowa Wola 4.87 0,6
5 Stój Anna 93 ULKS Technik Trzcinica 4.85 -0,1
6 Czajka Kinga 95 ULKS Technik Trzcinica 4.54 0,0
7 Szafarz Monika 93 ULKS Technik Trzcinica 4.53 1,3
8 Kulka Kinga 96 CWKS Resovia Rzeszów 4.33 -1,4
9 Dyląg Monika 94 ULKS Technik Trzcinica 4.15 0,5
10 Wojdyła Izabela 96 ULKS Technik Trzcinica 4.10 0,0
11 Gorczyca Karolina 94 ULKS Technik Trzcinica 3.95 0,1
wzwyż K dzieci starszych + młodziczek
1 Kazienko Patrycja 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 1.45
2= Pastuła Kinga 98 CWKS Resovia Rzeszów 1.45
2= Rachwalska Kamila 98 KS Komunalni Sanok 1.45
4 Porębska Natalia 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 1.45
5 Zięba Dominika 97 KKS Victoria Stalowa Wola 1.45
6= Szymonik Marlena 98 KKS Victoria Stalowa Wola 1.40
6= Sokołowska Alicja 97 CWKS Resovia Rzeszów 1.40
8 Lew Kinga 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 1.40
9 Kuchno Weronika 99 MKL Sparta Stalowa Wola 1.25
wzwyż K
1 Kalandyk Mariola 95 CWKS Resovia Rzeszów 1.62
2 Kopacz Paulina 94 UKS Tempo 5 Przemyśl 1.50
3 Koceniak Katarzyna 95 LKS Stal Mielec 1.45
kula K 3kg
1 Czerwiec Natalia 96 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 11.23
2 Golba Ewelina 97 LKS Stal Mielec 11.08
3 Stój Katarzyna 97 ULKS Technik Trzcinica 9.83
4 Nowacka Natalia 97 LKS Znicz Biłgoraj 9.57
5 Myśliwiec Magdalena 96 ULKS Technik Trzcinica 9.29
6 Jaworska Natalia 97 CWKS Resovia Rzeszów 9.17
7 Puzacz Klaudia 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 9.00
8 Prus Katarzyna 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 8.83
9 Szymaszek Magdalena 96 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 8.71
10 Wojtala Wiktoria 97 KKS Victoria Stalowa Wola 8.56
11 Hendzel Weronika 97 CWKS Resovia Rzeszów 8.40
12 Ogryzek Monika 97 KKS Victoria Stalowa Wola 8.33
13 Kret Paulina 97 KKS Victoria Stalowa Wola 8.26
14 Skóra Bernadetta 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 8.16 4-bój
15 Puk Karolina 98 KKS Victoria Stalowa Wola 7.93
16 Pankiewicz Agnieszka 93 ULKS Technik Trzcinica 7.91
17 Gizara Patrycja 97 ULKS Technik Trzcinica 7.76
18 Sowa Michalina 97 CWKS Resovia Rzeszów 7.74
19 Bednarz Andżelika 98 KKS Victoria Stalowa Wola 7.73
20 Moskal Eliza 97 KS Komunalni Sanok 7.51
21 Żurek Gabriela 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 7.29
22 Bieszczak Gabriela 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 6.75
23 Barnaś Jadwiga 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 6.64
24 Krzemińska Kamila 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 6.56
25 Paszyńska Patrycja 97 CWKS Resovia Rzeszów 6.47
26 Bartochowska Jagoda 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 6.47
27 Pieniążek Natalia 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 6.06
oszczep 500g K
1 Piechowicz Karolina 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 31.05
2 Ogryzek Monika 97 KKS Victoria Stalowa Wola 29.62
3 Gizara Patrycja 97 ULKS Technik Trzcinica 26.97
4 Puzacz Klaudia 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 26.56
5 Moskal Eliza 97 KS Komunalni Sanok 25.16
6 Prus Katarzyna 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 24.19
7 Żurek Gabriela 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 21.58
8 Cyran Paulina 95 UKS Tempo 5 Przemyśl 18.63
dysk 0,75kg K
1 Jaworska Natalia 97 CWKS Resovia Rzeszów 30.70
2 Puzacz Klaudia 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 29.45
3 Piechowicz Karolina 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 28.36
4 Szworak Joanna 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 27.95
5 Skóra Bernadetta 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 26.43
6 Krzemińska Kamila 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 26.26
7 Prus Katarzyna 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 25.67
8 Bartochowska Jagoda 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 25.17
9 Makarewicz Karolina 97 KKS Victoria Stalowa Wola 23.85
10 Barnaś Jadwiga 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 23.11
11 Kret Paulina 97 KKS Victoria Stalowa Wola 20.15
12 Nowacka Natalia 97 LKS Znicz Biłgoraj 19.23
13 Żurek Gabriela 99 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 19.10
14 Hendzel Weronika 97 CWKS Resovia Rzeszów 19.05
15 Paszyńska Patrycja 97 CWKS Resovia Rzeszów 18.74
16 Sowa Michalina 97 CWKS Resovia Rzeszów 18.29
dysk 1kg K
1 Czerwiec Natalia 96 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 24.89
2 Szymaszek Magdalena 96 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 19.74
Myśliwiec Magdalena 96 ULKS Technik Trzcinica NM
4-bój młodziczek
1 Skóra Bernadetta 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1869
4x100m K
1 Kobylarz 98 CWKS Resovia Rzeszów 52.68
Głodowska 98
Ignasik 98
Śledziona 98
2 Jezuit Sara 98 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 53.68
Olechowska 97
Bielatowicz 98
Kantor 99
3 Wilk Magdalena 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 54.38
Strzelec Justyna 98
Bak Katarzyna 98
Sura Magdalena 98
4 Warchałowska 97 KS Komunalni Sanok 55.17
Rajter 98
Wilusz 97
Gefert Karolina 98
5 Janiec Iga 97 MKL Sparta Stalowa Wola 55.44
Dzidura Ewa 99
Cuber Karolina 97
Gemzik Kamila 98
6 Chmura Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 56.21
Sarna Angelika
Powęska Dagmara
Zięba Dominika
100m M dzieci starsze
I seria wiatr: -1,1
1 Szabaga Jakub 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.14 -1,1
2 Jachyra Dawid 99 MKS Stal Nowa Dęba 13.26 -1,1
3 Wąsik Kacper 99 MKS Stal Nowa Dęba 13.85 -1,1
4 Iwanicki Aleksy 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.89 -1,1
5 Kulik Grzegorz 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 14.23 -1,1
6 Pwlików Michał 2001 UKS Tempo 5 Przemyśl 15.35 -1,1
II seria wiatr: -1,3
1 Dechnik Jakub 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 13.91 -1,3
2 Pustelak Szymon 99 CWKS Resovia Rzeszów 14.29 -1,3
3 Bobin Daniel 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 14.37 -1,3
4 Babis Wiktor 99 CWKS Resovia Rzeszów 14.99 -1,3
5 Perez Daniel 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 15.04 -1,3
6 Szydłowski Kornel 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 19.44 -1,3
100m M młodzicy
III seria wiatr: -1,6
1 Wyszyński Jakub 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 12.17 -1,6
2 Hamielec Marcin 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 12.36 -1,6
3 Opaluch Kamil 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 12.66 -1,6
IV seria wiatr: -1,3
1 Kulik Bartłomiej 97 KKS Victoria Stalowa Wola 12.43 -1,3
2 Rębisz Bartłomiej 97 MKS Stal Nowa Dęba 12.50 -1,3
3 Małek Artur 98 KKS Victoria Stalowa Wola 13.28 -1,3
4 Bzdyra Maciej 98 KKS Victoria Stalowa Wola 13.51 -1,3
100m M
V seria wiatr: -0,4
1 Podhalicz Lech 94 UKS Tempo 5 Przemyśl 11.58 -0,4
2 Pęcak Kamil 95 KKS Victoria Stalowa Wola 11.68 -0,4
3 Kobel Wojciech 95 LKS Znicz Biłgoraj 11.77 -0,4
4 Kościółek Patryk 95 CWKS Resovia Rzeszów 11.89 -0,4
5 Ważny Tomasz 96 CWKS Resovia Rzeszów 12.29 -0,4
6 Dziok Seweryn 95 KS Komunalni Sanok 12.33 -0,4
7 Wilk Jakub 96 UKS Tempo 5 Przemyśl 12.64 -0,4
Kostrząb Konrad 96 ULKS Technik Trzcinica DQ art. 162p7
200m M
I seria wiatr: -0,6
1 Kościółek Patryk 95 CWKS Resovia Rzeszów 24.14 -0,6
2 Dziok Seweryn 95 KS Komunalni Sanok 24.59 -0,6
3 Wilk Jakub 96 UKS Tempo 5 Przemyśl 25.50 -0,6
300m M dzieci starsze
I seria
1 Jachyra Dawid 99 MKS Stal Nowa Dęba 42.59
2 Szabaga Jakub 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 44.20
3 Sidor Kamil 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 45.36
4 Szydłowski Kornel 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 47.80
5 Serafin Grzegorz 2002 KKS Victoria Stalowa Wola 53.32
II seria
1 Haber Wojciech 99 CWKS Resovia Rzeszów 51.08
2 Jacher Marcin 2000 LKS Stal Mielec 53.85
3 Lal Mateusz 2000 LKS Znicz Biłgoraj 54.53
4 Witkowski Filip 2001 KKS Victoria Stalowa Wola 58.17
5 Molek Mateusz 2004 LKS Stal Mielec 63.37
III seria
1 Wąsik Kacper 99 MKS Stal Nowa Dęba 48.39
2 Perez Daniel 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 55.26
3 Bobin Daniel 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 67.54
300m M młodzicy
IVseria
1 Szkoła Sebastian 96 CWKS Resovia Rzeszów 38.13
2 Kukurski Piotr 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 38.96
3 Król Jakub 97 LKS Stal Mielec 39.21
4 Baryła Konrad 97 KS Komunalni Sanok 41.07
5 Dul Tomasz 97 MKL Sparta Stalowa Wola 41.77
V seria
1 Wyszyński Jakub 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39.22
2 Małek Artur 98 KKS Victoria Stalowa Wola 43.30
3 Konefał Karol 96 MKS Stal Nowa Dęba 44.81
4 Staszczak Paweł 98 MKS Stal Nowa Dęba 49.45
VI seria
1 Rębisz Bartłomiej 97 MKS Stal Nowa Dęba 40.49
2 Michalec Kamil 98 KKB MOSiR Krosno 41.68
3 Bzdyra Maciej 98 KKS Victoria Stalowa Wola 44.06
400m M
I seria
1 Kuliga Marcin 97 LUKS Burza Rogi 53.17
2 Wingert Rafał 95 CWKS Resovia Rzeszów 55.29
3 Baj Roman 95 CWKS Resovia Rzeszów 57.30
600m M dzieci starszych
I seria
1 Zięba Szymon 99 MKS Stal Nowa Dęba 1:38.96
2 Lebioda Stanisław 99 KKS Victoria Stalowa Wola 1:43.20
3 Bajek wiktor 99 CWKS Resovia Rzeszów 1:48.17
4 Wachowicz Maksymilian 2001 LKS Znicz Biłgoraj 1:50.69
5 Reszka Rafał 99 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:51.17
6 Puzio Krzysztof 99 MKL Sparta Stalowa Wola 1:55.86
7 Różański Dawid 2001 LKS Znicz Biłgoraj 2:00.69
8 Świeca Sebastian 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 2:05.47
600m M młodzicy
II seria
1 Wolski Krzysztof 97 CWKS Resovia Rzeszów 1:28.03
2 Kozioł Wojciech 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:28.71
3 Stokłosa Patryk 97 CWKS Resovia Rzeszów 1:29.06
4 Urbaniak Arkadiusz 98 MKS Stal Nowa Dęba 1:32.23
5 Fołta Jakub 97 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1:33.12
6 Sudoł Mateusz 97 MKL Sparta Stalowa Wola 1:33.50
7 Raś Bartłomiej 98 KKB MOSiR Krosno 1:36.00
8 Kuliga Mateusz 98 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1:51.90
III seria
1 Tomasik Michał 97 CWKS Resovia Rzeszów 1:31.91
2 Jamroz Michał 97 LKS Znicz Biłgoraj 1:33.85
3 Konefał Karol 96 MKS Stal Nowa Dęba 1:39.57
4 Szmyd Jan 98 KB Krościenko Wyżne 1:42.66
5 Kuliński Kamil 98 KKS Victoria Stalowa Wola 1:43.71
6 Piróg Kamil 98 MKL Sparta Stalowa Wola 1:43.77
7 Marcjan Maciej 98 KKS Victoria Stalowa Wola 2:01.75
800m M
I seria
1 Pabisz Mirosław 94 KKB MOSiR Krosno 2:02.81
2 Jaźwiecki Stanisław 95 KB Krościenko Wyżne 2:07.50
1500m M
I seria
1 Jaszczur Mateusz 94 CWKS Resovia Rzeszów 4:03.53
2 Pawłowski Patryk 93 MKL Sparta Stalowa Wola 4:03.66
3 Chabko Paweł 95 UKS Tempo 5 Przemyśl 4:05.26
4 Wojciechowski Michał 88 KB Witar Tarnobrzeg 4:07.49
5 Lachowski Patryk 95 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 4:08.88
6 Matycz Marcin 95 CWKS Resovia Rzeszów 4:10.93
7 Jachym Tomasz 93 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 4:12.89
8 Skiba Łukasz 95 CWKS Resovia Rzeszów 4:13.34
9 Perez Arnold 93 KKS Victoria Stalowa Wola 4:13.60
II seria
1 Olejarczyk Henryk 93 CWKS Resovia Rzeszów 4:12.05
2 Barański Maciej 96 KKB MOSiR Krosno 4:14.15
3 Kiczuła Konrad 95 CWKS Resovia Rzeszów 4:28.53
4 Dolina Dariusz 97 LKS Znicz Biłgoraj 4:29.43
5 Ryba Sebastian 95 ULKS Technik Trzcinica 4:29.96
6 Dolina Daniel 95 LKS Znicz Biłgoraj 4:32.17
110m ppł M
I seria wiatr: -0,7
1 Delert Tomasz 96 LKS Stal Mielec 16.97 -0,7
2 Baryła Konrad 97 KS Komunalni Sanok 17.51 -0,7
3 Rębisz Bartłomiej 97 MKS Stal Nowa Dęba 18.56 -0,7
4 Kowalski Kamil 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 19.86 -0,7
5 Wilk Wojciech 97 MKL Sparta Stalowa Wola 19.87 -0,7
6 Staszczak Paweł 98 MKS Stal Nowa Dęba 20.49 -0,7
w dal M dzieci starsze + młodzicy
1 Korzeń Łukasz 97 LKS Stal Mielec 5.81 1,7
2 Sopyło Norbert 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 5.81 0
3 Kulik Bartłomiej 97 KKS Victoria Stalowa Wola 5.53 0,3
4 Gumiela Jakub 98 KKS Victoria Stalowa Wola 5.15 0
5 Babis Wiktor 99 CWKS Resovia Rzeszów 4.70 0,4
6 Dechnik Jakub 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 4.45 0,3
7 Kulik Grzegorz 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 4.40 0,9
8 Pustelak Szymon 99 CWKS Resovia Rzeszów 4.19 0,0
9 Serafin Grzegorz 2002 KKS Victoria Stalowa Wola 4.10 0,1
10 Witkowski Filip 2001 KKS Victoria Stalowa Wola 3.35 1,1
11 Świeca Sebastian 2000 KKS Victoria Stalowa Wola 3.14 2,0
w dal M
1 Lentowicz Jarosław 92 LKS Stal Mielec 7.58 0,6
2 Kobel Wojciech 95 LKS Znicz Biłgoraj 6.79 1,3
3 Korzeń Radosław 94 LKS Stal Mielec 6.67 0,4
4 Lech Łukasz 94 CWKS Resovia Rzeszów 6.54 1,1
5 Cynar Kamil 95 CWKS Resovia Rzeszów 6.47 1,4
6 Smyczek Ernest 95 CWKS Resovia Rzeszów 6.26 0,9
7 Pęcak Kamil 95 KKS Victoria Stalowa Wola 6.22 1,5
8 Mikosz Mateusz 95 ULKS Technik Trzcinica 6.21 0,2
9 Liszewski Piotr 93 CWKS Resovia Rzeszów 5.94 0,6
wzwyż M
1 Kopala Igor 97 CWKS Resovia Rzeszów 1.85
2 Kulig Karol 97 LKS Stal Mielec 1.75
3 Delert Tomasz 96 LKS Stal Mielec 1.75
4 Wilk Wojciech 97 MKL Sparta Stalowa Wola 1.60
5 Trojański Krzysztof 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 1.50
6 Jabłoński Jakub 99 CWKS Resovia Rzeszów 1.50
kula M 5kg
1 Stój Bartłomiej 96 KKS Victoria Stalowa Wola 16.62
2 Matyja Damian 96 CWKS Resovia Rzeszów 11.68
3 Michta Michał 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 11.68
4 Makarewicz Jakub 96 KKS Victoria Stalowa Wola 9.99
5 Smaś Dawid 96 ULKS Technik Trzcinica 8.88
kula M 6kg
1 Dubik Jakub 93 UKS Tempo 5 Przemyśl 13.11
Szylak Sergiusz 94 ULKS Technik Trzcinica NM
kula M 7,26kg
1 Syzdek Mariusz 89 ULKS Technik Trzcinica 11.27
dysk M 1kg
1 Herda Krzysztof 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 39.38
2 Głuszkiewicz Radosław 97 KS Komunalni Sanok 39.15
3 Rygiel Jakub 98 UKS Tempo 5 Przemyśl 32.23
dysk M 1,5kg
1 Stój Bartłomiej 96 KKS Victoria Stalowa Wola 53.41
2 Matyja Damian 96 CWKS Resovia Rzeszów 43.91
3 Makarewicz Jakub 96 KKS Victoria Stalowa Wola 27.88
4 Smaś Dawid 96 ULKS Technik Trzcinica 22.57
dysk M 2kg
1 Syzdek Mariusz 89 ULKS Technik Trzcinica 33.48
oszczep M 600g
1 Herda Krzysztof 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 46.19
2 Tryksza Karol 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 34.94
oszczep M 700g
1 Koralewicz Piotr 95 UKS Tempo 5 Przemyśl 58.07
4x100m M
1 Opaluch Kamil 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 47.14
Kukurski Piotr 97
Hamielec Marcin 97
Kida Jakub 98
2 Kulik Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 51.76
Małek
Bzdyra
Kulik
3 Dul Tomasz 97 UKS Tempo 5 Przemyśl 51.99
Sudoł Mateusz 97
Wilk Wojciech 97
Piróg Kamil 98
Otwarcie Stadionu oraz III Rzut Młodzików , Mistrzostwa Dzieci Starszych Podkarpacia
Podwójna Mistrzyni Woj.Podkarpackiego Dz.St. na 100 m i 300 m Izabella Jabłońska wraz z trenerką Marią Sugier
Podwójna Mistrzyni Woj.Podkarpackiego Dz.St. na 100 m i 300 m Izabella Jabłońska wraz z trenerką Marią Sugier










 

UKS TEMPO ..

<>
UKS TEMPO 5 PRZEMYŚL

3xffxhx#561215xhx#205612xhx#122556xhx#561252xhx#561612xhx#563c12xhx#555612xhx#f1f312xhx#f3122cxff2xffUKSTEMPO5 PRZEMYSLxff20xff100xff100xff4xff10xff50xff0

..zobacz więcej   



licznik odwiedzin - 178149        UKS TEMPO 5 Przemyśl | mapa strony | © 2005-2011
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS