| |
|
|
|
|
» Archiwum » Otwarcie Sezonu Krosno 2013
Krosno Otwarcie sezonu 2013
Wyniki zawodników Tempa 5 Przemyśl na zawodach Otwarcia Sezonu w Krośnie 28.04.2013r.
Wyjazd do Krosna należy uznać za bardzo udany , ponieważ zawodnicy Tempa 5 uzyskali bardzo dobre rezultaty poprawiając niejednokrotnie swoje rekordy życiowe i uzyskując klasy sportowe II , III ,IV i V.
100 m Kobiety
Weronika Wyka (94 r.)- 12.88 sek - rek.życ. ( ale troszkę pechowo, bo wiatr + 2.9 za duży)
Karolina Sura (98) - 13.33 sek
Kinga Pętkowska (95)- 13.47 sek - rek. życ.-IV klasa sportowa
Izabella Jabłońska (2000) 13.68 sek - rek .życ.-IV klasa sportowa
Justyna Strzelec (98)- 13.93 sek - V klasa sportowa
Katarzyna Kordys (95) -13.93 sek -V klasa sportowa
Katarzyna Bąk (98) -14.26 sek- V klasa sportowa
Wiktoria Górniak (99) - 14.73 sek
300 m Kobiety
Justyna Strzelec 43.80 sek -III klasa sportowa
Katarzyna Kordys 44.61 sek rek. życ.
Karolina Sura 44.67 sek -III klasa sportowa
Klaudia Stańko (97) 45.35 sek
Katarzyna Bąk - 48.99 sek
Wiktoria Górniak - 49.21 sek
600 m Kobiety
Angelika Semerko(99) 1.46.02 rek. życ. -V klasa spotrowa
Maria Szumada (98) - 1.50.46 sek
Patrycja Gil(98) - 1.53.06
300 m p.pł Kobiet
Weronika Wyka 45.07 sek
Skok wzwyż Kobiet
Patrycja Kazienko(98) -1.45 m -IV klasa sportowa
Kinga Lew (98) -1.40 m - V klasa sportowa
Pchniecie kulą 3 kg Kobiet
Klaudia Puzacz (98)- 10.42 m - IV klasa sportowa
Oszczep 500 Kobiety
Klaudia Puzacz 27.43 m
=================================
100 m Mężczyzn
Lech Podhalicz (94) 11.27 sek - II klaa sportowa
Kamil Opaluch (97) 12.19 sek - IV klasa sportowa
Jakub Wilk (96) - 12.48 sek -V lasa sportowa
Kamil Hendzel (98) 12.49 sek-V klasa sportowa
Jakub Szabaga (99) 12.83 sek rek. zyc.
Kamil Sidor (99) 13.33 sek rek.zyc.
300 m Mężczyzn
Jakub Wilk 38.56 sek
Kamil Opaluch 40.39 sek
Kamil Hendzel (98) -42.29 sek -V klasa sportowa
Kamil Sidor - 42.67 sek
Paweł Chabko (95) 42.69 sek
Jakub Szabaga -44.97 sek
600 m mężczyzn
Wojciech Kozioł (97) 1.34.00 min
Rafał Tarnawski (96) -1.31.43 min
1000 m Mężczyzn
Paweł Chabko 2.39.19 min
Michał Mielnikiewicz (98) - 2.59.46 min - V klasa sportowa
Adrian Sieczko (97) -3.04.63 min
Rafał Reszka (99) - 3.10.84 min
Skok w dal Mężczyzn
Norbert Sopyło (98) -5.81 m- V klasa sportowa
Skok wzwyż Mężczyzn
Grzegorz Racibor (98) -1.55 m
Kula Mężczyzn 5 kg
Michał Michta (98) -14.19 m -III klasa sportowa
Oszczep 600 Mężczyzn
Patryk Szal(98) 36.16 m
Oszczep 700 Mężczyzn
Krzysztof Herda (97) 49.34 m - IV klasa sportowa
Oszczep 800 Mężczyzn
Piotr Koralewicz(95) -56.13 m -II klasa sportowa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UKS TEMPO ..
<>
UKS TEMPO 5 PRZEMYŚL
3xffxhx#561215xhx#205612xhx#122556xhx#561252xhx#561612xhx#563c12xhx#555612xhx#f1f312xhx#f3122cxff2xffUKSTEMPO5 PRZEMYSLxff20xff100xff100xff4xff10xff50xff0
..zobacz więcej
|
|
|
|
|
|