|
Osiągnięcia klubowe
Osiągnięcia klubu
*********************************************************************
Osiągnięcia klubowe od roku 2008-2012 -miejsca medalowe na imprezach rangi krajowej-pozostałe miejsca poza podium na imprezach krajowych z lat 2003-2011 są w archiwum do wglądu (-:
Rok 2008
Mały Memoriał Im Janusza Kusocińskiego 20/21.09 2008 Słupsk
1 m. - KAROL ZAWADA skok wzwyż 1.94 m. trener R. Szkółka
2 m.- WERONIKA WYKA 1000m 2.58,86 min.trener M.Sugier
ROK 2009
Mały Memoriał im.Janusza Kusocińskiego 26/27.09.2009 Zamość
1 m.- WERONIKA WYKA 600 m. 1.36,07 min - trener M.Sugier
3 m.- KAMILA KOPCZAK 300 m ppł 46.45 s - trener M.Sugier
Rok 2010
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Jun.Młodszych 21/24.01.2010 Spała
2 m. WERONIKA WYKA 600m 1.44,13 min trener M.Sugier
4 miejsce Karol Zawada 1,98 m. wzwyż - trener R.Szkółka
Mały Memoriał im Janusza Kusocińskiego 25/26.09.2010 Toruń
2 m. PIOTR SANOWSKI skok wzwyż 1.91 trener R.Szkółka
2 m. KAMILA KOPCZAK 300 m ppł 45.59 s trener M.Sugier
Rok 2011
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Jun. Młodszych 27-30.01.2011 Spała
3 m. LECH PODHALICZ 200m 23.05 trener Krzysztof Tulej
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 22/24 .07.2011 Płock
3 m. KAMILA KOPCZAK 400 m ppł 64.08 trener M.Sugier
Mały Memoriał im Janusza Kusocińskiego 1/2 10.2011 Kielce( Mistrzostwa Polski Młodzików)
3 m Sztafeta 4 x 100 (Franus Kamil, Boček Artur, Hamielec Marcin, Kida Jakub ) 45.68 s trener M.Sugier
Ponadto na wyróżnienie zasługują wyniki :
Mistrzostwa Polski Juniorzy młodsi Płock
5 m. sztafeta 4x 400 m ( Ewa Fornal , Katarzyna Kordys , Kamila Kopczak , Weronika Wyka )
7 m Paweł Chabko 2000 m
Halowe Mistrzostwa Polski Spale
5 m. Weronika Wyka 1000 m
5 m Piotr Sanowski skok wzwyż
8 m Paweł Chabko 200 m
Mały Memoriał J.Kusocińskiego ( Mistrzostwa Polski Młodzików)
6 m Alicja Gwiazda chód 3000 m
Rok 2012
Halowe Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Ml. Spale
9 miejsce Wyka Weronika 400 m
Mistrzostwa Juniorów Białystok
5 i 10 m Weronika Wyka 400 m p .pł. oraz 400 m
9 Jakub Rybiałek dysk
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
1 m Paweł Chabko 2000 m z przeszkodami
4 m Piotr Koralewicz w oszczepie oraz 9 m. w dysku,
13 m Alicja Gwiazda w chodzie 13 m.
Mistrzostwach Polski Młodzików Słubice
3 m sztafety 4x100 m (Kida, Kukurski , Hamielec, Hendzel)
|
|